There is no God, there is only the Church
the ice warriors magyar szerepjátékos oldal

Megosztás
Napoleon Cole

Új tag
Napoleon Cole
Chatkép :
Napoleon Cole 1VKcaCn
Előtörténet :
Napoleon Cole QLGGswY
:
Napoleon Cole 6AnvrWq
Keresem :
angels to fly with
Tartózkodási hely :
usually on someone's nerves



A poszt írója Napoleon Cole
Elküldésének ideje 2020-11-18, 18:00
Ugrás egy másik oldalra
Napoleon Dion Cole

No need to look for my grace, it was never there


Becenév Seggfej Leon, de amilyen ragyogó a személyiségem, a Nap is abszolút belefér.. egyébként, amíg mellőzhetjük a Napika, Dionka és Mókika beceneveket, nem lesz gondunk egymással
Foglalkozás Angyal, Béta osztagos
Születési hely, idő Echo, 3082.

Család In medias res? Se egy kis fűszer, se meghitt, fojtott hangú beszélgetés a félhomályban, hogy közelebb kerüljünk? Nem mintha baromi hosszú sztorizgatás kerekedne belőle, nehéz olyanokról anekdotázni, akikről kvázi semmi emlékem. És ha lenne, számítana? Abból, hogy itt vagyok, elég egyértelmű mi történt, mostanra pedig vagy halottak vagy a kényelmes élet áldásos napjait élve továbbléptek, bármelyik igaz, feleslegessé teszi olyan száraz tényadatok megemlítését és megjegyzését, mint a nevük, ne fájjon miatta a fejed! Most miért nézel így? Ezt figyelmességnek hívják, azt tapasztaltam a legtöbben örülnek ennek. Eh... jó, igen, azt hiszem, a Béta osztag megérdemli a tiszteletbeli említést. De nem kell ezen vigyorogni, szimplán azért van így, mert ha úgy vesszük, össze vagyunk zárva és nem azért, mert érdekelne, mi van velük! Mellesleg, tovább adhatod, hogy család részleg alatt hivatkoztam rájuk, de a forrás tagadni fogja. És velem ellentétben, ők nem képesek 99.99%-os pontossággal szűrni, mi az igaz, és mi az, ami nem.

Képesség A tesztekre és tűkre izguló agyasok úgy szeretik megfogalmazni, mint limitált hiperszenzoros percepció. De tudod, mi az én véleményem? Az, hogy a saját okosságuktól keményednek meg vagy nedvesednek be. Mikor ezt megjegyeztem az egyik csinosabb hölgyikének, tuti, hogy a szívébe zártam magam, mert egyből megugrasztottam vele a pulzusszámát. És igen, jól kötöd össze a pontokat, az egyik fele a leegyszerűsített verziónak az emberfeletti hallás. Ha most arra gondolsz: "De hát Leon, mekkora szívás már, hogy hallasz mindent, ami a közeledben lévő hálófülkékben zajlik?", akkor egyrészt, igen, kezded kapizsgálni, másrészt elárulom, hogy az emberfeletti szaglás sem mindig egy leányálom ám. A gusztustalan részletektől és unalmas számadatoktól megkímélve összefoglalom annyiban, hogy baromi nehéz volna mögém lopózni és lesből rám támadni, ahogy arra is készülhetsz, hogy ha egy két lábon járó hazugságvizsgáló előtt tervezed magadat kikiáltani blöffkirálynak, szemét leszek és letöröm a szarvadat. Remélem nincs harag. Se könnyek! Főként az utóbbit mellőzzük, mert az előbbit leszarom, az utóbbi csak szimplán kényelmetlen szitu mindkettőnknek.
 
RICHARD HARMON KANON EGYHÁZ

Jellem és külső

Ide írj! Oszd meg velünk tetszőleges formában, hogy a karaktered milyen személyiséggel, szokásokkal stb. rendelkezik, hogy mi is minél jobban megismerhessük. Vannak-e különös ismertetőjelei, tetoválás, implantátum, csak a fantáziád - és a szabályzat;) - szabhat határt.


életem története

Ide írd az előtörténeted legfontosabb részét, magát a sztorit! Nincs megkötött szószám, annyit írj és olyan formában, ahogy számodra kényelmes. Az egyetlen, amire ügyelned kell, hogy jól bemutasd a karaktered.
Elmesélheted az élete történetét lineárisan, hozhatsz kiragadott szerepjátékos példát, emlékképeket, vagy ezek vegyítését, csak rajtad áll!
Ne feledd, hogy a lapod megírására 2 hét áll rendelkezésedre, ebből igyekezz nem kicsúszni. Ha az élet mégis közbeszól és tudod, hogy nem fogsz időben végezni, bátran jelezz nekünk. A legfontosabb a kommunikáció, ugyebár. Kérdés esetén szintén keress minket bizalommal!

Vissza az elejére Go down
 

Napoleon Cole

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Napoleon Cole

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Ice Warriors FRPG :: 02. Karakteralkotás :: Félkész előtörténetek-
Hasznos linkek




Ice Warriors Frpg
Chatablak




Ice Warriors Frpg


Új posztok


2021-04-03, 17:52
Yillarion Zima
2021-04-03, 12:08
Silvio Casales
2021-03-23, 21:00
Arin Beau Travert
2021-03-07, 14:25
Vendég
2021-02-25, 19:33
Vendég
2021-02-09, 10:24
Eugene Zhorrid
2021-01-18, 13:42
Cassius Hyatt
2021-01-10, 13:57
Sebastian Calvin-Hill
2021-01-09, 13:07
Vendég



ice warriors frpg
Statisztika


csoportok
Ffi
Egyház
0
0
Black Sun
0
0
Földiek
0
0
Marsiak
0
0
Arisztokrácia
0
0
Összesen
0
0


Ice Warriors Frpg