There is no God, there is only the Church
the ice warriors magyar szerepjátékos oldal

Megosztás
Green Garden Park

Admin
Admin
Keresem :
Tartózkodási hely :
Everywhere



A poszt írója Admin
Elküldésének ideje 2020-10-31, 23:32
Ugrás egy másik oldalra

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down

Angyal
Skadi Hagen
Chatkép :
Green Garden Park UTmq
:
Green Garden Park Tumblr_pv6d813rMY1v061j0o1_500
Keresem :
Green Garden Park Tumblr_pfa1zxphl61tu1gjuo3_250
Tartózkodási hely :
Sorbik bázis



A poszt írója Skadi Hagen
Elküldésének ideje 2019-08-27, 19:17
Ugrás egy másik oldalra
Hello, lil' cookie
Hope&Skadi zene  • Credit:
Négy nap telt el a tűzeset óta, hogy valamelyik ott lakó kisgyermek gyújtogatott. Mintha nem lenne így is éppen elég dolgunk, még ilyen apróságok miatt is minket hívnak. Természetesen tudom, hogy miért éppen én kellettem ehhez az akcióhoz. A képességem sokat segít, így tudtam megmenteni azt a kislányt. Hope. Három napja tudom, hogy valamilyen úton-módon Gabe rokona ez az árva. Vajon milyen szálak fűzhetik a férfihoz? Talán a lánya lenne? Ennyire félre ismertem volna őt. Fogalmam sincs, túl sok kérdés, amikre nincs válasz. Két napja próbálom elérni Gabrielt, de semmi haszna. Megőrjít ez az egész, koncentrálni sem tudok a munkámra, ami veszélyes. Egy napja beszéltem utoljára a nevelőkkel, hátha ki tudtak deríteni valami fontosat, de velük se megyek túl sokra.
Most itt vagyok, mellettem a kis szőkeség. Muszáj volt kikérnem őt a lelencházból, hogy választ kapjak egy-két nyugtalanító kérdésemre. Úgy döntöttem a városi parkba viszem, ahol nincs rajtunk a gondozók mindent látó tekintete.
- Hogy vagy azóta? - töröm meg a percek óta beállt csendet. Miközben folytatjuk az utunkat egyenesen a parkba, hogy ott aztán leülhessünk egy félreeső padra. Nem akarom, hogy bárki is meghalljon minket.
- Gondoltam jót tenne egy kis friss levegő mindkettőnknek. A nevelők azt mondták szoktatok erre sétálni - könnyed beszélgetéssel kezdem, hogy aztán rátérhessek a lényegre. Tudnom kell az igazságot.

Vissza az elejére Go down

Marsi
Hope Peterson
Chatkép :
Green Garden Park Tenor
:
Green Garden Park 1CJ8
Tartózkodási hely :
Mars, Thesalgon



A poszt írója Hope Peterson
Elküldésének ideje 2019-08-08, 21:10
Ugrás egy másik oldalra
Skadi & Hope

Körülbelül négy nap telt el azóta, hogy az a tűz eset megtörtént, és Skadi kimentett engem és azokat akik még bent ragadtak velem. Hogy, kilehetett a tettes, még mindig nem derült ki, pedig a rendőrség is nyomoz az ügyben, és a nővérek is kérdezgetnek amikor csak tehetik. Nekem pedig tippem sincs arra, hogy ki tehette, viszont érdekel nagyon is engem, hogy ki miatt végezhetett volna velem a füst, ha Skadi nincs a közelben, és nem veszi észre, hogy itt segítenie kell. Tudom, hogy egy olyan világban, ahol Istent is tagadják meg a többi természet felettit, hogy egy ilyen világban mondom ezt, de az Erő akarata is volt, hogy Skadi akkor itt volt, és így megmentett minket. Ezen elméletemet sose hangoztatom, mert a felnőttek tuti  hülyének néztek volna miatta, vagy valami földhöz ragadtabb választ adnának rá. Skadi ismét eljött, de most csak azért, hogy kikérjen az árvaházból, hogy velem legyen kicsit, és a nővérek ebbe bele mennek. Még nem tudom, hogy mi a terve, de az út amin megyünk, ismerős és az úti célt is csak sejtem, hogy hova mehetünk. Vasárnaponként, ebéd után mindig erre megyünk a parkba, csak ha jó az idő, és csak azok akik jók voltak. Mondjuk, én sem mindig mentem, Hogy más is mehessen. Lehet, hogy most is oda tartunk, de az sem kizárt, hogy máshova. Közben azon gondolkodom, hogy mit mondjak, vagy esetleg kérdezzek.
Vissza az elejére Go down

Admin
Admin
Keresem :
Tartózkodási hely :
Everywhere



A poszt írója Admin
Elküldésének ideje 2019-07-29, 16:06
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Green Garden Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Földalatti park és rózsakert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Ice Warriors FRPG :: 03. Játéktér :: Mars :: Thesalgon :: Belváros-
Hasznos linkek




Ice Warriors Frpg
Chatablak




Ice Warriors Frpg


Új posztok


2021-04-03, 17:52
Yillarion Zima
2021-04-03, 12:08
Silvio Casales
2021-03-23, 21:00
Arin Beau Travert
2021-03-07, 14:25
Vendég
2021-02-25, 19:33
Vendég
2021-02-09, 10:24
Eugene Zhorrid
2021-01-18, 13:42
Cassius Hyatt
2021-01-10, 13:57
Sebastian Calvin-Hill
2021-01-09, 13:07
Vendég



ice warriors frpg
Statisztika


csoportok
Ffi
Egyház
0
0
Black Sun
0
0
Földiek
0
0
Marsiak
0
0
Arisztokrácia
0
0
Összesen
0
0


Ice Warriors Frpg