There is no God, there is only the Church
the ice warriors magyar szerepjátékos oldal

Megosztás
Skadi Hagen

Angyal
Henry Rosewyn
Chatkép :
Skadi Hagen 7e4f10719b6dc38d5ab243b8a1468f042978d1d6
Előtörténet :
:
Skadi Hagen D823b7888d310ced6d41385abbf683827412b681
Kor :
22
Tartózkodási hely :
Villengard :(



A poszt írója Henry Rosewyn
Elküldésének ideje 2019-08-02, 20:43
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!



Kedves Skadi!

Nagyon örülök, hogy te is ilyen rugalmas voltál és hozzá tudtad igazítani a csinos kis fejedben rejlő karakterkoncepciót az Egyház szabályaihoz. Mondhatom azt, hogy van bőr a képeden? Mert hát van! A te esetedben egészen új értelmet nyer az a biológiai tény, hogy a bőr védi a szervezetet a külső környezeti hatásoktól. Rolling Eyes

A sztori részed vázát pedig egyszerűen imádtam! Nagyon ötletes ez az akta formátum, különösen az Angyallá válásod köré építve. Az meg külön pirospont, hogy még Dr. Lahey nevét is megemlítetted. flirt Ha más nem is kötné össze az Angyalokat, hát ez biztosan egy elszakíthatatlan pont lenne, a teljes tested lezsibbasztó ideg a gyomrod mélyén, amikor a teszteredményedre vársz a végső vizsga után. Vajon a Béta osztag tagjává válsz? Selejtté nyilvánítanak? További képzésre ítélnek, hogy hónapok, évek múlva újra megpróbáld, és talán újra elbukj? Azt hiszem, sőt, biztos vagyok benne, hogy a te esetedben egyetlen percre sem volt kérdés, hogy pozitív elbírálást kapsz-e. Kíváncsi vagyok, felfedeztétek-e már, hogy mennyi mindenben hasonlítotok és mégis épp annyiban különböztök a parancsnokkal. Az ész és szív örökös játéka - nálad legalábbis.

Ha meg már a szívnél tartunk… azt kell mondanom, hogy Gabriellel máris shippellek titeket. Pedig kettős érzelmekkel vártam, hogy vajon mit fogtok kihozni az egészből. Egyrészt már nagyon kíváncsi voltam, másrészt meg kicsit tartottam tőle, hogy vajon belefér-e a keretekbe. És Gabenek ugyan nincs még hirdetése, abban már most biztos vagyok, hogy jó móka lesz ez. Twisted Evil

Most pedig utadra engedlek, kérlek foglalj avatárt és biggyeszd be magad az Egyházi pozíciókhoz is.

Avatár- és névfoglalóEgyházi pozíciók




Vissza az elejére Go down

Angyal
Skadi Hagen
Chatkép :
Skadi Hagen UTmq
:
Skadi Hagen Tumblr_pv6d813rMY1v061j0o1_500
Keresem :
Skadi Hagen Tumblr_pfa1zxphl61tu1gjuo3_250
Tartózkodási hely :
Sorbik bázis



A poszt írója Skadi Hagen
Elküldésének ideje 2019-07-30, 15:34
Ugrás egy másik oldalra
Skadigakash Hagen 'Skadi'

She is fire and ice. You'll fear the cold and crave the burn.


Becenév Skadi, Kadi
Foglalkozás Béta osztag tagja
Születési hely, idő Föld, 3076. 11. 04.

Család Az osztagom a családom, más nem létezik számomra. Az igazi családomat sosem ismertem, talán már nem is éltek. Halálra fagytak a volt Oroszország területén. Ott talált rám az a pap, aki könnyedén az egyháznak adott. Mégis mi mást kezdhetett volna egy újszülött csecsemővel? Így mesélték, mikor rákérdeztem a szüleimre. De az igazság ettől távol áll. Az általam kicsempészett kartonomból megtudtam, hogy a szüleim részt vettek a programban, viszont meggondolták magukat és megszöktek velem a születésemet követően. A földön találtak menedékre, ahol a fagyhalál várt rájuk. Egy egyházi osztag talált ránk. Nekem is meg kellett volna fagynom velük együtt, de a képességemmel ez lehetetlennek bizonyult.
Képesség Érzéketlenség. Na jó, ez talán kissé morbid megnevezés, kifejtem bővebben. Extra jól bírom a magas és alacsony hőmérsékletet, úgy tűnik a testem,de legfőképpen a bőröm immunis rá.  Könnyedén kimegyek a fagyba, de mondjuk egy 80°C gépház közelsége se kottyan meg.
 
Scarlett Johanson SAJÁT Egyház

Jellem és külső

Márvány arcú angyal, kit ha megérintesz egyből jéggé dermedsz. Mintha az istenek faragták volna ilyen tökéletesre minden egyes apró részletét. Olyan istenek, akik nem ismernek kegyelmet. Tőlük tanulta azt miként válhat érzelmileg is érzéketlenné. Nem esik nehezére a gyilkolás, mintha nem is ember lenne, inkább egy robot. Parancsra dolgozik, ha feladatot kap azt minden áron elvégzi. Az Egyház becses kis angyalkája, aki nem ismeri a gyengeséget. Ezt mutatja magából, de a felszín alatt sokkal több bújik meg. A mélységben rejtőzik az igazság.
A valaha élt legérzőbb angyal, akit minden éjjel démonok gyötörnek. Látja maga előtt a bűneit, belé égett mind egytől egyik, hogy elvegyen egy apró darabkát az így is törött lelkéből. Mindent megtenne a társaiért, ők a legjobb barátai és a családja is egyben. A végsőkig harcolna értük. Az Egyházzal már más a helyzet valahol a jéggé fagyott szíve mélyén gyűlöli őket, amiért megölték a családját, ugyanakkor tudja, hogy nélkülük nem is létezne.
Okos nő, aki szabadidejében szívesen olvas. Nagyon jó hallgatóság, akinél a titkaid a legnagyobb biztonságban vannak. A külseje akár egy angyalé, kiről csak a szárnyak hiányoznak. Nádszál karcsú teremtés, csillogó zafír kék szemekkel. Hullámos haja a vállára omlik, hajszíne eredetileg szőke, de szívesen festi vörösre.
Ez egyetlen furcsa szokása az öltözködése, mivel nem érzékeli igazán a hőmérsékletet legszívesebben lenge ruhákban, fehérneműben vagy egyszerűen anélkül mászkál, legalábbis akkor ha a papok mindent látó szeme nem figyeli.  


életem története

ANGYAL PROJEKT: 5648. SZ. TESZTALANY
BESOROLÁS: szigorúan titkos
VIZSGÁLATOK SZÁMA: 19200
NEVE: SKADIGAKASH HAGEN
KORA: 18
KÉPESSÉG: HŐ-IMMUNITÁS
KORKÉP: normális, korának megfelelő
VIZSGA EREDMÉNY: kiváló

DÖNTÉS: küldetésre alkalmas a béta osztag tagjaként

A döntés          jóváhagyva
Lsd.: 2. sz. melléklet


Izgatottan várom az eredményt, miről csak járkálásom tanúskodik. Tisztában vagyok vele, hogy meg kellene őriznem a hidegvérem, hiszen ezek az utolsó utáni pillanatok is döntőek lehetnek. De nem megy. Képtelen vagyok rá. Túlságosan sokat dolgoztam ezért az egészért, hogy most csak úgy nyugodtan üldögéljek a fenekemen. Minden eredmények tökéletes volt, egyetlen pillanatra sem inogtam meg. Fizikálisan addig edzettem magam, míg el nem értem az előttem lévő rekordját, az volt a minimum. Skadi nem adhatod fel! Még egy kicsit jobban! Mindig mondtam magamnak s láss csodát itt vagyok. Hatalmas sóhaj hagyja el számat, majd erőt véve magamon leülök. Erősnek kell maradnom, akár egy jégszobor. Nem láthatják rajtam, hogy vannak érzéseim, azzal csak gyengébbnek tűnnék a szemükben. Abban a pillanatban kinyílt az ajtó, egyetlen szó nélkül befáradtam. Vajon hogyan döntöttek a sorsom felett?

5648. SZ. APTA. 2. SZ. MELLÉKLET:
DR. LAHEY
Az alany tökéletesen reagál minden pszichés terhelésre, bármit megtesz parancsra kérdés vagy akár gondolkodás nélkül. Fizikai állapota tökéletes, átlagon felüli teljesítménnyel rendelkezik, teherbírási meglehetősen magas. Intelligenciája korához  képest magasabb, a zseni kategóriába sorolható. Képességét tökéletesen elsajátította, a kritikus hőmérsékletekben is helytáll.
Bevetésre alkalmas.
Javaslat;
További edzéstervek megtartása, bővítése.


Részlet egy pap jelentéséből: "...Skadigakash parancsnok vezénylése alatt sikeresen zárult a küldetés. A parancsnok mérlegelve a lehetőségeinket egymaga ment ki a fagypont alatti hőmérsékletbe, hogy kinyissa a zsilipet. Emberfeletti bátorságról tett tanúbizonyságot. Vezetői készségei miatt minden alárendeltje tiszteli és teljesíti utasításait...."

- Meddig tart megírni azt a jelentést? Menjünk már edzeni! - próbálok rá parancsolni kevés sikerrel. Hiszen előbb azt a feladatot adtam neki, hogy írja meg a jelentést a legutóbbi kiküldetésünkről. Tisztában vagyok vele, hogy nem olyan egyszerű, számtalanszor írtam már jómagam is. Emlékszem volt egy olyan időszak, mikor direkt kerültem az írásukat, de mire észbe kaptam egy nagy rakás stóc hevert az asztalomon. Azóta nem hanyagolom, inkább gyorsan letudom, hogy más fontos dolgokkal foglalatoskodjak. Ilyen az edzés is, amit mostanság az előbb említett férfi társaságában tartok. Szeretek vele gyakorolni, néha rendesen megdolgoztat. Mosollyal az arcomon nézek rá, amint találkozik a tekintetem az ő szúrós pillantásával. Szemeimet forgatom, majd egy vállvonással elkezdek készülődni. Úgyis megtalál, ha akar és általában akar. Mellette teljesen kifordulok magamból, persze jó értelemben, ő kihoz belőlem valami olyasmit, amit senki más. Kedvelem. Jobban mint kellene, persze ezt nem kötöm az orrára. De látom, hogy néz rám, mikor azt hiszi nem figyelek és tudom miként réved el az én pillantásom. Veszélyes játékot űzünk, tilosban járunk.

741011. SZ. JEGYZŐKÖNYV
KÜLDETÉSBEN RÉSZTVEVŐK: SKADIGAKASH HAGEN
KÜLDETÉS HELYE: Mars, Thesalgon
VESZÉLY MÉRTÉKE: közepes
ÁLDOZATOK SZÁMA: -
KÜLDETÉS HELYZETE: teljesítve
KÜLDETÉS: A marsi kolónia második településén, thesalgoni árvaházban tűz ütött ki. Valószínű valamelyik gyermek a tettes, konkrét okokat még nem tudunk, a rendőrség és a nővérek nyomoznak a tettes után. A tüzet elkezdték oltani, viszont észre vették, hogy pár gyermek bennmaradt az épületben. Kimenekítettem őket, mielőtt az épület tetőszerkezete beomlott volna, elkerültem a tragédiát


Egy nagy sóhaj hagyja el ajkaimat, hátrébb tolom a székemet és az asztalra könyökölök. Még egyszer átolvasom a jelentést az elejétől fogva, hátha az segít tárgytalannak maradni. Végül feladva hátra dőlök a székben, fejemet a támlának döntöm és az orrnyergem kezdem masszírozni. Francba is! Nem sokon múlt, hogy tragédia történjen. Olyan gyorsan futottam, ahogy csak tudtam, hallottam, hogy recseg a szerkezet, a füst marta az orromat, hogy a tüdőmbe érve megfullasszon. A biztonságos utcára érve letettem a kislányt, szőke haja piszkos lett, arca tiszta korom volt, szemeiben könnyek gyűltek, ahogy rám emelte tekintetét.
- Most már biztonságban vagy. Megsérültél? - leguggoltam hozzá, hogy jobban szemügyre vehessem. Kérdésemre csak megrázta a fejét.
- Az én nevem Skadi. Téged hogy hívnak?
- Hope.
Remény. Az a kislány...
Kiszakadva az emlékekből magamhoz veszem a kartonját, amit az árvaháztól kértem kölcsön. Tudni akarom, hogy került oda és miért van még mindig azon a helyen. Jobb sorsot érdemelne, hiszen még csak 8 éves. A papírokat lapozgatva az egyik sort átfutva egyből kikerekedtek a szemeim. Ez nem lehet igaz! Kétszer is megnéztem, de a betűk csak nem akartak megváltozni.
Egyetlen élő rokon: Gabriel Newford
Gabe...
Az a kislány... Kiszakadva az emlékekből magamhoz veszem a kartonját, amit az árvaháztól kértem kölcsön. Tudni akarom, hogy került oda és miért van még mindig azon a helyen. Vajon mikor lettem ennyire emberi? Ha az Egyház tudna erről biztos nem értene vele egyet, ahogy más titkaimmal sem.
Katona vagyok. Nem lehetnek érzéseim. Arra képeztek ki, hogy parancsokat teljesítsek, ez a feladatom. Ezeket a szavakat sulykolták belém kislány korom óta.
A pokolba az egésszel!
*Fél óra múlva a pályán. Ne késs!*
Az üzenet elküldve.
Ki kell szellőztetnem a fejem, mielőtt a gondolataim felemésztenek. Az edzés jót fog tenni.

Vissza az elejére Go down
 

Skadi Hagen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Ice Warriors FRPG :: 02. Karakteralkotás :: Személyes akták :: Egyház-
Hasznos linkek




Ice Warriors Frpg
Chatablak




Ice Warriors Frpg


Új posztok


2021-04-03, 17:52
Yillarion Zima
2021-04-03, 12:08
Silvio Casales
2021-03-23, 21:00
Arin Beau Travert
2021-03-07, 14:25
Vendég
2021-02-25, 19:33
Vendég
2021-02-09, 10:24
Eugene Zhorrid
2021-01-18, 13:42
Cassius Hyatt
2021-01-10, 13:57
Sebastian Calvin-Hill
2021-01-09, 13:07
Vendég



ice warriors frpg
Statisztika


csoportok
Ffi
Egyház
0
0
Black Sun
0
0
Földiek
0
0
Marsiak
0
0
Arisztokrácia
0
0
Összesen
0
0


Ice Warriors Frpg