There is no God, there is only the Church
the ice warriors magyar szerepjátékos oldal

Megosztás
Hope Peterson

Törvényen kívüli
Apollo Res
Chatkép :
Hope Peterson D35700163ca3ad343b9901bdda860592362da442
:
Hope Peterson Tumblr_oh7y332C151szxfwno10_400
Kor :
27
Tartózkodási hely :
coldstone kanyon



A poszt írója Apollo Res
Elküldésének ideje 2020-11-10, 13:58
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!



Kedves Hope!

Örülök, hogy ilyen hamar sikerült "felnőnöd" a kicsi lányból és találtál egy új koncepciót. Az új Hope-al lehetőségekből is biztosan több lesz. Bevallom, a családnál feladtad a leckét, de másodjára már sikerült kibogoznom, hogy akkor ki kicsoda. A többiekbek is igazán érdekes foglalkozása van, na de azért nem lehet mindenki énekesnő, nem igaz? A végén még befutsz.  flirt

Már az előtörténeted elolvasása előtt felkeltették a figyelmem a wlw gifjeid és reméltem, hogy olvasás közben megismerhetem majd a rejtélyes leányzót is. Szerencsére nem kellett rá sokat várnom és mint kiderült, annyira nem is rejtélyes, hisz a feleségedről van szó. Egy nagyon aranyos szerepjátékos példát olvashattam és remélem, hogy a jövőben többet is láthatunk belőled és Hermionéból.  love

Egyedül az írásstílusodban találtam némi kivetni valót és viszonylag sok helyesírási bökkenőt, de ezen is lehet segíteni egy kis gyakorlással. Ajánlom a figyelmedbe a Szösszeneteket, ahol szerepjátékos példa, netán naplóbejegyzés formájában írogathatsz magadnak. 😇

Irány foglalózni és a jó játékot!

Avatár- és névfoglalóegyéb foglalók




Vissza az elejére Go down

Marsi
Hope Peterson
Chatkép :
Hope Peterson Tenor
:
Hope Peterson 1CJ8
Tartózkodási hely :
Mars, Thesalgon



A poszt írója Hope Peterson
Elküldésének ideje 2020-11-05, 19:21
Ugrás egy másik oldalra
Hope Peterson

NE PRÓBÁLKOZZ. CSINÁLD, CSINÁLD! VAGY NE CSINÁLD. PRÓBÁLKOZNI NEM LEHET.


Becenév nincs
Foglalkozás country énekesnő/pultos
Születési hely, idő 3080. 05, 20. Mars, Thesalgon

Család Anya, tudós családból származik, de ő maga nem egy tudóshoz ment hozzá, és a gyerekeiből sem mind lett tudós. Apa, a Peterson's country club tulaja, és elvileg a bátyám örökölné, de mivel más felé érdeklődött, így én a középső gyerek fogom megörökölni. Hanna Peterson a kisebb testvér, akire mindig vigyázni kell még ha ő nem is akarja. Harry Peterson a testvéri  trió legidősebb tagja, és védelmezője a húgainak, bár néha az agyára mennek. De persze mióta Harry ből pap lett és az egyház harcosa, és Hanna is azóta férjhez ment illetve Kisha aszisztense, így aligha kell rá vigyázzni. Hanna férje, a Mars egyik szenátora, és csak ritkán jelennek meg bármilyen családi találkozón. Van egy három éves unoka öcsém, Horatio és hamarosan bővül a család egy unoka húgicával is Helen személyében, és boldog házas életet él a feleségével, Hermionéval.

Képesség -
 
Natalie Portman SAJÁT Marsi

Jellem és külső
Sokszor egész kedves, barátságos és türelmes, de neki is vannak nehéz illetve rossz napjai, és olyankor elviselhetetlen, viszont kiengesztelhető egy másik ruha darabbal. Elég hiú, ezért a mások óvják azt aki tönkre teszi a kedvenc ruha darabját. Szeret rajzolni, és sokak szerint jól rajzol, de a rajzolásból nem lehet megélni, inkább a családi üzletben képzeli el magát, mint pultos, és egynap ő örökli a klubbot. Szeret énekelni, hangja is van hozzá, és van, hogy fellép a klubban és élő zenére énekel.
Egy gyönyörű ápolt nő, átlagos magassággal, és test súllyal. Teste szép idomos, formás. Arcát, a  tarkójáig érő sötétbarna haj keretez. Szemöldöke vékony, színtén fekete, és nem egy egybe vonal az egész. Szemei kicsik, írisze gesztenye barna. Ajkai dúsak, érzékiek. Főként feketében látni, de vannak más színű ruhái is. Szereti a testre simulós rucikat, de a bő ruhákat sem veti meg. Mozgása kecses, szinte légies. Test tartása alapján, és kinézetileg akár nemesi családból is származhatna, amitől nagyon távol áll. Nagynénje szerint, a fülét az apjától örökölte, minden mást az édes anyjától.


életem története
A vacsi után leszedtük az asztalt, majd mindent amit lehetett, a mosogató gép be pakolok, a többit saját kezüleg mosom el. Közben, drága feleségem hátulról elkap és a derekamnál elkap.
- Köszönöm a vacsit. - Búgja érzékien a fülembe, és kapok a nyakamra egy csókot, ami rettentően jól esik.
- Szívesen drágám. - Mondom, miközben az utolsó dolgot is elmostam, ami nem mehetett a mosogató gép be. Drágám felé fordulok, és át karolva a nyakát, közelebb húzódom hozzá, és megcsókolom, amit aztán viszonoz is.
- Kicsim, holnap interjút készítenék a húgoddal, és a férjével is. Arra gondoltam, hogy holnap közösen össze dobhatnák valamit. - Mondja, közben egészen hozzám simul, én pedig homlokon puszilom. Szeretek a közelében lenni, egész nap ölelgetném, és sose engedném el, de most mégis megkell tenni.
- A húgom hoz, és a férjéhez egy kalappal, de a közös vacsora készítése nem biztos, hogy össze jön. Holnap lesz apa szülinapja, és a bátyám is kimenőt kapott, és ünnepelni fogunk, de ezt már mondtam. - Mondom drága feleségemnek, aki a fejéhez kap. Már jó pár nappal korábban jeleztem neki apám szülinapját, most mégis kiment a fejéből, de amennyi dolga van nem is csodálom. Cikkek írása, interjúztatások, határ időre készen lenni. Szegénynek, így is annyi dolga van, hogy nem csoda ha az apósa szülinapjáról megfeletkezik, mondjuk én pedig gyakorlatilag semmit nem tudok az én apósomról és anyósomról, szóval erről ennyit. Amint Hermione elfordul, és elindul a hálló kabin felé, én még jól megnézem formás hátsóját, majd utána megyek, de egyből megállok az ajtóban, és őt fegyelem amint zuhanyozni készül.
- Tetszik amit látsz? - Kérdi vigyorogva, mikor észre veszi, hogy figyelem.
- Tudod, hogy igen a válaszom. - Mondom, és most már közelebb megyek hozzá, mire szerelmem fel egyenesedik, megragadom gyönyörű kacsoját, és a kézfejére lehellek egy csókot, majd az érzéki ajkára is kap egyet.
- Zuhanyzunk együt? - Kérdem, miközben elveszünk egymás tekintetében, s mintha az idő is megállni látszik, de csak látszik, valójában még megy.
- Rendben, de kérlek most uralkodj magadon. - Kéri tőlem a drága feleségem, majd hozzám bújva megcsókol, amit viszonzok.
- Az a eset egyser történt meg, akkor is csak azért mert távol voltál tőlem, és már nagyon vágytam rád. Ilyen most nem lesz, igérem. - Teszek igéretet a drágámnak, aki erre rám vigyorog, majd elsétál előlem és lassan vetkőzni kezd elöttem, miközben sexy csípő mozgást végez, és ettől elönt a forróság, és én is vetkőzni kezdek. A zuhanyzóban, bár nehéz megállni, de vissza fogom magam, és csak ott mosom meg drágám, ahol kéri. Miután végzek, drága feleségem az aki most ott mos meg ahol kérem, közben hozzám búj és kapok egy puszit a vállamra.
- Arra gondoltam, hogy esetleg bővülhetne a mi kis családunk. Te mit gondolsz? - Kérdi drága szerelmem. - Egy macskára, vagy kutyára gondoltam, nem gyerekre. - Teszi hozzá drágám, mert nem rudja egyikünk sem, hogy már az esküvőnk nem e haragítja fel az egyháziakat, hát még egy gyermek örögbe fogadása.

Vissza az elejére Go down
 

Hope Peterson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Ice Warriors FRPG :: 02. Karakteralkotás :: Személyes akták :: Marsiak-
Hasznos linkek




Ice Warriors Frpg
Chatablak




Ice Warriors Frpg


Új posztok


2021-04-03, 17:52
Yillarion Zima
2021-04-03, 12:08
Silvio Casales
2021-03-23, 21:00
Arin Beau Travert
2021-03-07, 14:25
Vendég
2021-02-25, 19:33
Vendég
2021-02-09, 10:24
Eugene Zhorrid
2021-01-18, 13:42
Cassius Hyatt
2021-01-10, 13:57
Sebastian Calvin-Hill
2021-01-09, 13:07
Vendég



ice warriors frpg
Statisztika


csoportok
Ffi
Egyház
0
0
Black Sun
0
0
Földiek
0
0
Marsiak
0
0
Arisztokrácia
0
0
Összesen
0
0


Ice Warriors Frpg