There is no God, there is only the Church
the ice warriors magyar szerepjátékos oldal

Megosztás
Carter Regner

Új tag
Carter Regner
Chatkép :
Carter Regner Tumblr_inline_p7p1yofalL1ro4fjb_250
Előtörténet :
:
Carter Regner Tumblr_inline_p7p1ytPdeC1ro4fjb_250
Keresem :
my sanity
Tartózkodási hely :
coldstone canyon



A poszt írója Carter Regner
Elküldésének ideje 2020-11-11, 14:05
Ugrás egy másik oldalra
Carter Regner

My pleasure is their pain


Becenév Carter? Ne becézgess...
Foglalkozás Irányító
Születési hely, idő Föld, 3069. 12. 11.

Család Szegény családban nőttem fel, nem igen volt meg mindenünk, sőt, szinte semmink sem, amiből kiakartam nőni, és akartam valaki lenni. Nem élnek már a szüleim, meghaltak egy pár éve, de lehet, hogy volt az már tíz éve is, de nem igen számolom. Van egy testvérem is, akit a temetésen láttam utoljára, mert nem akar velem beszélni. Nem gond, elbeszélgetek én magammal is szívesen.

Képesség -
 
D.J. Cotrona SAJÁT black sun

Jellem és külső

Nem vagyok túl egyszerű fazon, de nehéz sem. Mondhatni mindenki rám néz és már tudja is, hogy mire számíthat. Nem vagyok egy égimeszelő, sőt szerintem igen alacsony vagyok férfi létemre, de sötét hajam és a szemem titokzatossá tesz. Az lennék? Talán. Nem érzem magam annak, amolyan nyitott könyv vagyok kifelé, de belül, még magam sem tudom mi van ott. Kintről egy tetovált bunkót látni, aki igen öntelt és csak magával törődik. Ilyen is vagyok, nem érdekel senki sem, soha nem is fog, mert úgyis jönnek és mennek az emberek, senki sem maradandó. Persze, most jöhetnénk azzal, hogy ez nem igaz, meg milyen szép is családot alapítani, és boldogan élni, amíg meg nem halunk együtt. Számomra ez nem álom, nem akarok magam mellé senkit sem, mert nem akarok valakivel törődni, vigyázni rá, és kimenteni a seggét a pácból. Elég a saját bajom, nem keresem másét. Nem tud9om, hogy régebben máshogy volt-e a dolog, de az biztos, hogy jó pár éve így élem az életemet. Egyedül, és több bizalmat senkinek sem adok csak az építésznek akivel minden héten felkészülünk. Őt sem engedem be a magánéletembe annyit tud amennyit tudnia kell. Tőlem legalábbis, de persze hallottam én is a pletykát, amit a fűszer függőségemről mondanak. Nem vagyok függő, de olykor-olykor igenis jól esik a sok probléma mellett. Emiatt már függő lennék?
Sajnos egy igazi maximalista vagyok, ha a munkámról van szó, és ha nem úgy alakul, ahogy akarom, ami persze könnyen megeshet bármi miatt, nem pont miattam, akkor nagyon gyorsan felkapom, a vizet. Forrófejű vagyok nagyon is, és a megbocsátás sem az én asztalom. Emellett becsatlakozik néha kisebb erőszakos fellépés is, de ez viszont nem mindig volt így. Amikor dolgozni kezdtem igen nyugodt személyiség voltam, de hát ezt hozza ki az emberből a vér, és az a tömérdeknyi adrenalin ami ezzel jár.


életem története

Ide írd az előtörténeted legfontosabb részét, magát a sztorit! Nincs megkötött szószám, annyit írj és olyan formában, ahogy számodra kényelmes. Az egyetlen, amire ügyelned kell, hogy jól bemutasd a karaktered.
Elmesélheted az élete történetét lineárisan, hozhatsz kiragadott szerepjátékos példát, emlékképeket, vagy ezek vegyítését, csak rajtad áll!
Ne feledd, hogy a lapod megírására 2 hét áll rendelkezésedre, ebből igyekezz nem kicsúszni. Ha az élet mégis közbeszól és tudod, hogy nem fogsz időben végezni, bátran jelezz nekünk. A legfontosabb a kommunikáció, ugyebár. Kérdés esetén szintén keress minket bizalommal!

Vissza az elejére Go down
 

Carter Regner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Ice Warriors FRPG :: 02. Karakteralkotás :: Félkész előtörténetek-
Hasznos linkek




Ice Warriors Frpg
Chatablak




Ice Warriors Frpg


Új posztok


2021-04-03, 17:52
Yillarion Zima
2021-04-03, 12:08
Silvio Casales
2021-03-23, 21:00
Arin Beau Travert
2021-03-07, 14:25
Vendég
2021-02-25, 19:33
Vendég
2021-02-09, 10:24
Eugene Zhorrid
2021-01-18, 13:42
Cassius Hyatt
2021-01-10, 13:57
Sebastian Calvin-Hill
2021-01-09, 13:07
Vendég



ice warriors frpg
Statisztika


csoportok
Ffi
Egyház
0
0
Black Sun
0
0
Földiek
0
0
Marsiak
0
0
Arisztokrácia
0
0
Összesen
0
0


Ice Warriors Frpg