There is no God, there is only the Church
the ice warriors magyar szerepjátékos oldal

Megosztás
Sebastian Calvin-Hill lakosztálya

Egyház Támogató
Sebastian Calvin-Hill



A poszt írója Sebastian Calvin-Hill
Elküldésének ideje 2020-11-21, 22:38
Ugrás egy másik oldalra
A csomagjaim már korábban megérkeztek alakosztályba, amit béreltem, arra a pár napra, amit itt szándékoztam tölteni a Marson. Így, amikor a liftből kiléptünk és elsétáltunk a folyosó közepéig, a cuccaimmal már nem kellett különösebben foglalkoznom. Nem voltam különösebben ismeretlen sem, már ebben a szállodában, hiszen mióta először találkoztunk, azon a kissé alkoholtól mámoros éjszakán, ami kellő félreértést és szituációt hozott magával és volt utána mit megbeszélnünk, szinte mindig ezt a lakosztályt béreltem ki, ha a Marsra érkeztem. Akár miattad, akár az üzleti vagy egyéb teendőim miatt. Jó döntés volt a részemről a hotel helyett, előbb a clubba menni, ahol éppen élő fellépésedet tartottad. Imádom a hangod. Ahogy a fellépő szerelésedet is, bár ez a ruha, amit a fellépésed után még felvettél, sokkal jobban áll rajtad. Kellően kiemeli a vonalaidat, hangsúlyozza kecsességed és légies lépteid. Én igyekszem mindig kifogástalanul megjelenni a nyilvánosság előtt, ezért van rajtam most is fekete öltönyöm és hozzá a fekete nyakkendőm. Az üveg bort, amit a hotel bárjában vettem, jobbomban tartva hozom és amikor az ajtóhoz érünk, a chipolvasóhoz érintem kézfejem. halkan kattan zárt, amint a rendszer ellenőrizte személyazonosságomat és azt, hogy a lakosztályt már lefoglaltam.

Ahogy feltárul előttünk az ajtó, balom tenyerét finoman a hátadhoz érintve, irányítalak be a lakosztályba. Én utánad lépek be.
- A TV állvány alatt van a minibár, ott kell lennie pohárnak, vedd elő kérlek a dugóhúzóval együtt, Hope. - mondom, majd miután elindulsz a lakosztály legnagyobb szobájában található minibár felé, egy röpke pillanatig utánad nézek. Azt hiszem .. játékosan billegtetted kerekded, formás feneked. Vagy csak a járásodból ítéltem így? Hamarost úgyis kiderül. Becsukom, magunk után az ajtót s elindulok magam is a minibár felé, ahol remélhetőleg, már elővetted a poharakat és a dugóhúzót. Mielőtt elkezdeném kibontani a bort, rád pillantok, a szemeidbe nézek és megszólalok.
- Gyönyörűen énekeltél, biztos jól esik majd utána némi bor. Rosé. - na persze, igazából talán jobb nem is tudnunk, hogy mit iszunk pontosan, hiszen a Marson nem voltak szőlőültetvények és boros gazdák. A Földön pedig már kihalt a szőlő, mint növény, hacsak valamiféle ősi, eldugott romok között, lefagyva nincs belőle még egy pár tő. A bor hatású alkoholos italok közül, azonban ez volt a legjobb minőségű, amit előállítottak. Így az ára sem volt csekély, ugyanakkor, olyan ritkán találkoztunk, hogy ki akartam használni minden lehetőséget, hogy a legjobb dolgokat kapd, eme rövid időszak alatt.

Végre kibontottam a bort és töltöttem neked, majd magamnak is. Kezemmel finoman jeleztem, hogy üljünk le talán a kanapéra.
- Hogy megy a club, minden rendben? - talán nem a legjobb téma választás, de gondoltam lefutom a tisztelet köröket és megérdeklődöm, hogy mik történtek veled és a családod életét jelentő clubbal. Hermione, átkozottul szerencsés asszony, hogy ilyen csodálatos nő a párja, mint Te. S én is átkozottul szerencsés vagyok, hogy mindazok ellenére, hogy házasok vagytok, részese lehetek az életednek. Le a kalappal a feleséged előtt, hogy elenged egy olyan csirkefogóval, mint én vagyok.
Vissza az elejére Go down

Egyház Támogató
Sebastian Calvin-Hill



A poszt írója Sebastian Calvin-Hill
Elküldésének ideje 2020-11-21, 21:26
Ugrás egy másik oldalra
A Spectra Hotel, Thesalgon belvárosában, nem a turisták pénztárcájának való hely. Drága, hiszen az elsősorban, vertikálisan nagy kiterjedésű épület, a Marsra látogató ,arisztokrata körökben mozgók számára népszerű hely, hiszen akad benne minden luxus és a legfontosabb: diszkrét! A Spectra Hotel egy szabvány lakosztálya. Bár méretben meg sem közelíti az Elysium luxus lakosztályait, amelyben az arisztokraták tudják elütni idejüket, felszereltségben és modern technika tekintetében, szemernyit sincs lemaradva az anyavilág hotel lakosztályaihoz képest. Több szobával és fürdőszobával rendelkezik, a hang vezérelte multimédiás eszközökről és a vocális utasításra sötétedő ablaküvegekről nem is szólva. A kilátás pazar Thesalgon városára és a keleti fekvés miatt, a lakosztályt bérlő, elsőként pillanthatja meg a Sol feltűnését a horizont mögül.



Vissza az elejére Go down
 

Sebastian Calvin-Hill lakosztálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sebastian Calvin-Hill

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Ice Warriors FRPG :: 03. Játéktér :: Mars :: Thesalgon :: Belváros :: Spectra Hotel-
Hasznos linkek




Ice Warriors Frpg
Chatablak




Ice Warriors Frpg


Új posztok


2021-04-03, 17:52
Yillarion Zima
2021-04-03, 12:08
Silvio Casales
2021-03-23, 21:00
Arin Beau Travert
2021-03-07, 14:25
Vendég
2021-02-25, 19:33
Vendég
2021-02-09, 10:24
Eugene Zhorrid
2021-01-18, 13:42
Cassius Hyatt
2021-01-10, 13:57
Sebastian Calvin-Hill
2021-01-09, 13:07
Vendég



ice warriors frpg
Statisztika


csoportok
Ffi
Egyház
0
0
Black Sun
0
0
Földiek
0
0
Marsiak
0
0
Arisztokrácia
0
0
Összesen
0
0


Ice Warriors Frpg