There is no God, there is only the Church
the ice warriors magyar szerepjátékos oldal

Megosztás
Sebastian Calvin-Hill

Egyház Támogató
Cassius Hyatt
Előtörténet :
Keresem :
Tartózkodási hely :
Elysium



A poszt írója Cassius Hyatt
Elküldésének ideje 2020-11-10, 15:24
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!



Kedves Sebastian!
Igazán részletes betekintőt kaphattunk a múltadba, a jelenedbe és a kapcsolataidba is. Nagyon örülök, hogy gyarapszanak az arisztokratáink. Hogy nem a becsületes, Egyházfélő felek, arról igazán nem tehetünk, nem igaz? angel

Mindenki igyekszik abból kihozni a legtöbbet, amit osztott neki az élet, azt hiszem, ez rád is igaz. Hiába voltak hullámvölgyek az életedben, mindig visszakapaszkodtál a csúcsra, és őszintén kíváncsi leszek, hogyan sikerül ott maradnod. Mert hát Memphis-szel elég hasonló célt sikerült találnotok, de attól unalmasabb még semmi nem lett, ha az embernek megpróbáltak itt-ott keresztbe tenni, és van egy olyan érzésem, hogy ennek itt még lesz jelentősége.  Twisted Evil

Kíváncsi vagyok, hogyan is alakul majd a történeted a játéktéren, kikkel is hoz majd össze a sors, és hogy sikerül-e valóra váltani nagyszabású terveidet. A Black Sunnal pedig csak óvatosan, elvégre a fizetett penge könnyedén hátba szúrhatja az embert, ha épp valaki más többet kínál. Wink

Abban biztos vagyok, hogy unatkozni te sem fogsz, sok remek játéklehetőség áll előtted egy ilyen karakterrel. Nem is tartanálak fel tovább, foglald le az avatárodat és a pozíciódat, aztán tied a játéktér! Érezd jól magad itt nálunk! sziv

Avatár- és névfoglalóEgyéb foglalók




Vissza az elejére Go down

Egyház Támogató
Sebastian Calvin-Hill



A poszt írója Sebastian Calvin-Hill
Elküldésének ideje 2020-11-09, 10:41
Ugrás egy másik oldalra
Sebastian Calvin-Hill

Mindennek meg van az ára, így minden megvásárolható!


Becenév Bastian, Vas Keselyű
Foglalkozás Arisztokrata cég tulajdonos
Születési hely, idő Elysium 3069. 10. 27.

Család
Édesanyja: Sabrina Gleishaffen
Sebastian édesanyja egy feltörekvő, karrierista nő volt. Nem arisztokratának született, de mindig is vágyott azok gondtalan, drága életére és addig addig küzdött és harcolt, míg célját elérte. Igen fiatalon, harminc esztendősen lett a Calvin-Hill Bányászati és Ipari Vállalatok pénzügyi igazgatója és a céghez kötődő loyalitása okán, hamar megismerkedett a vállalat tulajdonosával Thomaso Calvin-Hill-lel. Az őszülő, arisztokrata tulajdonosnak, hamar megtetszett a fiatal ambiciózus nő és örökösre vágyva, hamar kegyeibe fogadta az igazgatónőt.

Édesapja: Thomaso Calvin-Hill
A Calvin-Hill családnak meg van az a rossz hírneve, amiért többnyire Keselyűknek titulálták őket a rossz nyelvek. Aprócska arisztokrata családnak indultak és mire Thomaso megismerkedett feleségével, Sabrinával, már a bányászatban számottevő erővel bíró, vállalat-birodalom élén állt a férfit. Alapos számítások, tudatos machinációk segítségével, több a bányászathoz és különböző ércek kitermeléséhez szükséges gépipari és bányaipari kis vállalatokat felvásárolva alapozta meg saját birodalmát. Az üzleti életben igazi keselyűnek számított, magánélete azonban csendes, botrányoktól mentes volt. Feleségét, Sabrinát hevesen szerette és magasról tett rá, hogy ki nézi jó szemmel, hogy egy nem arisztokrata nőt vesz feleségül. Egyetlen fiát és örökösét jó iskolába íratta, bár kapcsolatuk sohasem volt teljesen felhőtlen. Sebastian mindössze tizenkét esztendős volt, amikor Thomaso életét vesztette, ezzel feleségére hagyva fiúk felnevelését és birodalmát.    

Elhunyt feleség: Evelin Visco
Sabrina mindig is próbálta rövid pórázon fogni a fiát, akin látszódott, hogy az arisztokrata ifjak, felhőtlen tékozló életét szándékozik élni. Fia megzabolázására tett egyik kísérlete az volt, hogy a Visco család leányával összeismertette Sebastiant egy partyn. Nem várt eredményeket produkált a két család találkozása és a fiatalok egymásra találása. Evelin alig volt tizennyolc esztendős, amikor igent mondott Sebastiannak, mikor az megkérte a kezét. Így történt, hogy rekord sebességgel, alig húsz évesen már nős volt. Ezzel édesanyja számításait részben keresztül húzta, hiszen a nagyszabású partykra, immáron ketten jártak a feleségével. Négy évnyi boldogság jutott a fiatal párnak, amikor Evelin tragikus körülmények között elhalálozott. Felesége halálát, méhen kívüli terhessége okozta, a hivatalos jelentések alapján. Evelin halálával kapcsolatban, felreppentek olyan pletykák is, hogy az Egyház által készített terhességet megkönnyítő és a magzat fejlődését elősegítő készítményeket kapott. A pletykákat sohasem támasztották alá, Sebastian pedig felesége elvesztése után tizenegy évvel is igen hevesen reagál, ha valaki szóba találja hozni elhunyt feleségét és meg nem született iker lányait.


Képesség Nincs
Ewan McGregor SAJÁT Arisztokrata

Jellem és külső

Felesége halála után, egy hosszabb időszakra, mondhatni depresszióssá lett. Nem különösebben foglalkozott a környezetével vagy az üzletével, tulajdonképpen csak vegetált. Amikor azonban édesanyja, idős korára agyvérzést kapott és sürgetővé lett, hogy örökségét megmentse a széthurcolástól és ellopástól, levedlette magáról az őt fojtogató leplet és talpra állt. Kegyetlen belső tisztogatásokba kezdett vállalat- birodalmán belül, igazgatói tanácstagok, ügyvezetők és felső vezetők fejei hullottak porba. Ezután kapta a Vas Keselyű gúnynevet, amelyen háta mögött emlegetik. Halk pletykák szólnak róla, hogy még a Black Sun számára is csurrant cseppent, ha valaki túl messzire akart szökni a "jogos" tisztogatási akciója elől.

Ez azonban a múltja, napjainkban lelkesen támogatja az Egyház projektjeit, többnyire szociális, edukációs és egészségügyi irányokba. Alapítványokat támogat, felbukkan  médiában, mint a kultúrát és művészeteket támogató arisztokrata. De ez senkit se ringasson hiú ábrándokba, a szunnyadó keselyű, nem döglött keselyű. Csak vár türelmesen, hogy újabb lehetősége legyen lecsapni, felfalni és bekebelezni. Ezzel folytatván apja munkáját.

A Vas Keselyűnek sötét oldala is van. Időről időre támogatja a Black Sun szervezetet is. "Mindennek meg van az ára, így minden megvásárolható." Szokta volt mondani és komolyan is gondolja. A Black Sun-t inkább üzleti partnernek tekinti, semmint olyan szervezetnek, amely a világ rendjét képes lenne vagy fenn akarná tartani. Márpedig rendre szükség van, elvégre anélkül az üzlet sem működik.

Depressziójából nem sikerült végleg megszabadulnia, sőt valószínűsíthető, hogy tovább is fejlődött. Felesége elveszítése nagyobb trauma volt számára, mint azt a környezete látja vagy éppen hiszi. Eme képződmény elől menekül időről időre egy-egy nő karjaiba, a kicsapongó pásztorórák, ideiglenesen jobbá teszik közérzetét, nagylelkűbb, nyájasabb lesz. Ugyanakkor mint sok másban, itt is kettősség uralkodik benne. Az arisztokrata nőkkel szemben mindig udvarias, kifinomult, talpig úriember, sőt udvarol és bókol. Ugyanakkor előfordult, hogy a Vas Keselyű, csak azért támogatott, egy megszorult, nem arisztokrata családot, mert megkívánta magának a 18 éves lányukat s a támogatásért való feltételt sem volt rest közölni. Nem különösebben érdekli, hogy milyen érzés lehet a média előtt mosolyogni, meg hálás képpel kezet fogni vele az "önzetlen" jótékonykodásért, miközben a lány családja, pontosan tudja, hogy mi az ára. Viszont, soha, egyetlen lányt sem bántott, nem kínozza meg őket, nem bánik velük rosszul. Egy alkalommal az egyik lány teljes egyetemi képzését, a megállapodáson felül is finanszírozta.            

Sportos alkatával, elegáns, de sohasem hivalkodó öltözködésével, világos barna, rendezett frizurájával és kék szemeivel sok nő találhatja charme-osnak és jóképűnek. A médiában is gyakran feltűnik, elvégre elkészült épületek megnyitóin, jótékonysági vacsorákon és bálokon előszeretettel fordul meg. Egy keselyűnek pedig minden dögön .. akarom mondani rendezvényen, kifogástalanul kell megjelennie.  



életem története

Az automata tolóajtó félresiklott és behúzódott a falba, hogy beléphessek a fürdőszobámba. Jobb vállam és a fülem közé szorítottam a telefonomat, miközben két kezemmel kioldottam a derekam köré hanyagul csavart törülközőt s figyelemmel követtem a padlóra való lehuppanását.
- Nem érdekelnek azok a marsi túltenyésztett kretének. Marsi szabványon alapuló munkabiztonsági intézkedéseket akartak, megkapták. Garantáltam nekik, hogy kizárólag marsi lakosokat alkalmazok az első öt évben. Kihagytam volna valamit? - kék szemeim pillantása, eközben a padlóra ledobott piros bugyira, majd a jakuzzihoz közelebb, egy elhagyott melltartóra esett. Miközben hallgattam a telefonban Marcus-t, aki a Marsra utazott, hogy helyre tegye az ottani dolgokat, a padlóba süllyesztett fürdő alkalmatosságban, az engem váró lányra pillantottam. Húsznál nem lehetett több és ragyogó kék szemei, csillagként szikráztak. Azt hiszem geológusnak akar tanulni, de az egyetem drága. Az ő életszínvonalán mocskosul drága.
- Nézd Marcus, magasról teszek a Mars lakosságának szaporodási rátájára, hidegen hagy. Engem az érdekel, hogy a szóban forgó kanyonban, cirka egymillió tonna érc vár arra, hogy a munkásaim kikotorják a föld alól. - aprócska szünetet tartottam, amíg ismét a férfit hallgattam és eközben beléptem a lány mellé a meleg vizes kádba. Szó nélkül bújt hozzám, hajtotta fejecskéjét a vállamra, miközben szabad kezemmel átöleltem és magamhoz húztam. Azt hiszem rájött, hogy az életében még egy ilyen éjszakában nem lesz része. A luxus rohadt drága, nekem van rá pénzem, neki nincs. Beteljesítheti az álmait és onnantól kezdve, hogy elfogadta a támogatásomat, már csak azon múlik a választott jövője, hogy hogyan tanul. Nem nekem, saját magának. Gyengéden megszorítottam a vállát, mire lábát átvetette rajtam és az ölembe huppant.
- Az ég szerelmére, Marcus.. neked ellőtték a farkad vagy mi? Azért mész te a Marsra, mert azt hittem tökös legény vagy és megtudod oldani a problémákat, ezért fizetlek! Nincs szükségem, sem pedig időm, az olcsó kifogásokra. - szabad kezem a lány derekára siklott, mire a lány finoman rám csúszott. Arcát a mellkasomnak nyomta, csípőjével lassan ringani kezdett és olyan halkan pihegett, hogy Marcus feltehetően semmit sem hallott az egészből. Tetszett a lány diszkréciója, talán meg kellene tartanom.
- Nem érek rá a Marsra utazni, ugyanis barlangászom. Oldd meg! Egyértelmű leszek, ha utánad kell mennem, fejek fognak hullani. Igen, jól gondolod, a tiéd lesz az első. Tudtam, hogy csak egy kis ösztönzés kell, köszönöm. Csókoltatom a húgodat ... ohh, hogy ő itt maradt az Elysiumon? Akkor majd személyesen átadom neki. Letette ... ki érti ezeket? - tettem fel a költői kérdést és félredobtam a telefont a padlón csúsztatva azt. Most már teljes egészében az ölemben ficánkoló lányra összpontosíthattam. A jól megérdemelt jutalom a jól végzett munkáért.
         

Vissza az elejére Go down
 

Sebastian Calvin-Hill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sebastian Calvin-Hill lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Ice Warriors FRPG :: 02. Karakteralkotás :: Személyes akták :: Arisztokrácia-
Hasznos linkek




Ice Warriors Frpg
Chatablak




Ice Warriors Frpg


Új posztok


2021-04-03, 17:52
Yillarion Zima
2021-04-03, 12:08
Silvio Casales
2021-03-23, 21:00
Arin Beau Travert
2021-03-07, 14:25
Vendég
2021-02-25, 19:33
Vendég
2021-02-09, 10:24
Eugene Zhorrid
2021-01-18, 13:42
Cassius Hyatt
2021-01-10, 13:57
Sebastian Calvin-Hill
2021-01-09, 13:07
Vendég



ice warriors frpg
Statisztika


csoportok
Ffi
Egyház
0
0
Black Sun
0
0
Földiek
0
0
Marsiak
0
0
Arisztokrácia
0
0
Összesen
0
0


Ice Warriors Frpg