There is no God, there is only the Church
the ice warriors magyar szerepjátékos oldal

Megosztás
Egyházi hajó félúton a Mars felé

Admin
Admin
Keresem :
Tartózkodási hely :
Everywhere



A poszt írója Admin
Elküldésének ideje 2020-10-31, 23:33
Ugrás egy másik oldalra

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down

Angyal
Skadi Hagen
Chatkép :
Egyházi hajó félúton a Mars felé UTmq
:
Egyházi hajó félúton a Mars felé Tumblr_pv6d813rMY1v061j0o1_500
Keresem :
Egyházi hajó félúton a Mars felé Tumblr_pfa1zxphl61tu1gjuo3_250
Tartózkodási hely :
Sorbik bázis



A poszt írója Skadi Hagen
Elküldésének ideje 2019-09-16, 16:07
Ugrás egy másik oldalra
Galaktikus bonyodalom
Silas&Skadi zene  • Credit:
A küldetés egyszerű volt, egyik pontból a másikba kellett szállítanunk a rakományt. Már csak azt nem értem miért engem akartak erre az egyszerű hadműveletre. Az angyalokat nem szokták beosztani ilyesmire, de hát a parancs az parancs. Vannak olyan dolgok melyeket egyszerűen nem akarok megkérdőjelezni. Így a hangárban foglaltam el magam minden egyes elemét ellenőrizve a hajónak, mintha valami nem lenne rendben. Egyfajta megérzés ez, ami a járműre szállás óta fojtogat. Az érzékeim kiélesedtek, így nem érhet meglepetés. Sokat fejlesztettem rajta az idők alatt, ami persze az edzéseknek is köszönhető. Már messziről hallom a lépteket, de nem foglalkozom vele, hiszen egy egyházi hajón vagyunk, ahol maximum kívülről jöhet ellenség. A többiek mind-mind hozzám hasonló mégis alattam szolgáló katonák vagy ahogy egyesek mondják papok. Sosem voltam az a vallásos fajta, ezt sosem tudták belém nevelni, de ami a harcot illeti az teljesen más értékrendet képvisel az életemben. Egyszer csak egy ismerős hangra leszek figyelmes, aminek hallatán kénytelen vagyok egyből megfordulni. A nyájas stílusát sosem fogom tudni kiverni a fejemből, bárhogy is próbálom. Azaz arrogáns piperkőc, akivel egy oldalon állunk mégis, ha tehetném már rég megleckéztettem volna. Mégis a tőlem megszokott hűvösséggel fogadom a felém érkező férfit, aki az évek alatt bajuszt és borostát növesztett. Meg kell hagyni egészen jól áll neki, még férfiasabbá teszi a vonásait. Jó pár év eltelt azóta, hogy mi ketten együtt dolgoztunk. Már akkor is feltűnt a belőle áradó arisztokratikus irónia, amivel valamennyire lenézi a körülötte lévőket. Nem mondom, hogy gyűlölném őt, inkább fogalmazzunk úgy, hogy nem tartozik a szívem csücskei közé.
- Silas! Meglátszik rajtad azaz ezer év - válaszolok jegesen, arca felé bökök állammal, míg karjaimat keresztbe fonom magam előtt.  Megvárom, hogy megálljon előttem, közben a körülöttünk lévőket figyelem a szemem sarkából, akik felénk pillantgatnak. Sosem láttak még felfuvalkodott arisztokratát? Az ital meghívását élből visszautasítottam volna, hiszen az egyetlen akikkel néha felöntök a garatra azok a testvéreim. Viszont a további szavai miatt másképp döntök. Az Atraxon-9 csillaghajó visszafoglalása. Már hogy ne emlékeznék arra a napra, mikor tökéletesen együtt dolgozva megmentettük a hajó fedélzetét a katasztrófától.
- Ezer örömmel! Hogy ne felejteném el a napot, mikor felmostam veled a padlót? Valamikor meg kellene ejtenünk azt a visszavágó meccset - halovány féloldalas vigyor jelenik meg a szám sarkában, majd elindulok vele. Nem véletlen, hogy azt az esetet hozta fel, Monet esze mindig is jól vágott. Nem véletlen alkalmazta az egyház olyan sokszor, bár ha jól hallottam visszavonult. Vajon mit kereshet itt? Meg kell hallgatnom az aggodalmait, ami valószínűsíthetően egyezik az enyémmel.

Vissza az elejére Go down

Egyház Támogató
Silas Monet
Chatkép :
Egyházi hajó félúton a Mars felé CCM2pFl
Előtörténet :
There is no great revelation,
no great secret. There is only you.
Tartózkodási hely :
Bárhol megfordulok



A poszt írója Silas Monet
Elküldésének ideje 2019-08-21, 21:11
Ugrás egy másik oldalra
Rég elsajátítottam már a kifogástalan, arisztokratikus pókerarcot, most is ezzel a valamicskét pökhendi kifejezéssel haladok az ideiglenes állomásként funkcionáló egyházi hajó egyik folyosóján. Mint aki azt is tudja, hogy pontosan hány centimétert kell megtennie a kiinduló ponttól a célig, nemhogy azt, hogy miért van itt. De hogy az igazság mi? Halvány lila lófa… fingom sincs, hogy miért vagyok itt. És a tökéletes álarc mögött ettől szinte tikkelek. Hosszú évekig funkcionáltam az Egyház ügynökeként és a mai napig mozgósítanak, ha szükségük van egy bennfentes szolgálataira. Manapság persze már elsősorban családfő vagyok és legfeljebb a kapcsolatok kiépítésében és ápolásában állok rendelkezésükre. Mint például a közelgő találkozásom magával a Black Sun szóvivőjével vagy egy üzleti vacsora egy csatlakozást fontolgató független családfővel.
De ez most valami más. Engem nem szoktak a sötétben tartani. Nem, ne is kezdj bele, hogy ezt csak az önérzetem mondatja velem. Persze, lehet benn egy vonóval, de több, mint tíz évet húztam le aktív szolgálatban az Egyház ügynökeként. Ne mondd nekem, hogy hamisak a megérzéseim. Illetve nem is megérzések ezek, hanem észrevételek. Hisz nem holmi intuícióra hagyatkozom, hanem a tapasztalatra és arra, amit eddig láttam ebből a hajóból. Néhány órája vagyok a fedélzeten és egyre erősebbé vált bennem a gyanú, addig a pontig, hogy volt „szerencsém” rápillantani az utaslistára. Nevezzük szerencsének, nem akarom magam rossz színben feltüntetni kevésbé kifinomult módszerekkel.
Egy név szúrt szemet. Skadi Hagen. Az Egyház üdvöskéinek egyike, a különleges – és rejtélyes – Béta osztag tagja. Jónéhány éve már, hogy együtt dolgoztunk. Jóval azelőtt volt, hogy bajuszt vagy egyáltalán borostát növesztettem. Akkoriban igazán szofisztikált módon még tükörsimára borotváltam az arcom. Mint mondtam, nem mostanában volt. Sosem jöttünk ki igazán, de ha valakiben, tudom, hogy benne bízhatok. Senki másban a grandiózus hajó fedélzetén, mert valami bűzlik, márpedig ha nem tudhatom bombabiztosra, hogy mindenki velem van, akkor úgy kell vennem, hogy mindenki ellenem. Kivéve őt. Megérdeklődtem hát, hogy merre találom és arra vettem az irányt.
A hangár jó tíz percnyi gyaloglásra van. El is vitethettem volna magam, de most kifejezetten jól esik a séta. Az utóbbi napokban fájdalmasan sokat ültem Elysiumban az íróasztalom felett, az üzleti élettel foglalkozva. Amikor pedig célba érek és megpillantom a még mindig igazán szemrevaló nőt, tárt karokkal közelítek felé.
- Skadi, drágám! Ezer éve nem láttalak. – Hozom a tőlem megszokott nyájas stílust, amiről mint általában, most is süt némi arrogancia és irónia, de nem kifejezetten vonom magamra a tekinteteket, nem feltűnő vagy kirívó a dolog, egyszerűen csak ott van az éle. És épp ezért beszélek így, mert megszokhatták már tőlem ezt a tenyérbemászó, arisztokratikus élt. Ha elkomorodva állnék elé, az feltűnő lenne. A püspök előtt megállva rögtön a tárgyra is térek. – Mit szólnál egy italhoz a viszontlátás örömére? Elbeszélgethetnénk a régi időkről. Emlékszel még az Atraxonra, meg ami utána jött? – Persze, hogy emlékszik. És jelen esetben azon van a lényeg, ami az Atraxon-9 csillaghajó visszafoglalása után történt, amiről rajtunk kívül ezen a hajón biztosan senki nem tud és az adatbázisokban sem találnák meg, mert szigorúan titkosított információ. Amikor belülről nagyon csúnyán hátba támadtak minket és a közös munkánknak köszönhetően kerültük el a kétezer embert szállító hajó katasztrófáját. Hagen püspöknek régen vágott az esze, kétlem, hogy ez különösebben változott volna, úgyhogy reményeim szerint különösebb ellenállás nélkül velem jön és meghallgat.
Vissza az elejére Go down

Egyház Támogató
Silas Monet
Chatkép :
Egyházi hajó félúton a Mars felé CCM2pFl
Előtörténet :
There is no great revelation,
no great secret. There is only you.
Tartózkodási hely :
Bárhol megfordulok



A poszt írója Silas Monet
Elküldésének ideje 2019-08-19, 16:43
Ugrás egy másik oldalra
Egyházi hajó félúton a Mars felé Christian-haley-christian-haley-hangar-a-2018
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Egyházi hajó félúton a Mars felé

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Egyházi pozíciók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Ice Warriors FRPG :: 03. Játéktér :: Világűr-
Hasznos linkek




Ice Warriors Frpg
Chatablak




Ice Warriors Frpg


Új posztok


2021-04-03, 17:52
Yillarion Zima
2021-04-03, 12:08
Silvio Casales
2021-03-23, 21:00
Arin Beau Travert
2021-03-07, 14:25
Vendég
2021-02-25, 19:33
Vendég
2021-02-09, 10:24
Eugene Zhorrid
2021-01-18, 13:42
Cassius Hyatt
2021-01-10, 13:57
Sebastian Calvin-Hill
2021-01-09, 13:07
Vendég



ice warriors frpg
Statisztika


csoportok
Ffi
Egyház
0
0
Black Sun
0
0
Földiek
0
0
Marsiak
0
0
Arisztokrácia
0
0
Összesen
0
0


Ice Warriors Frpg