There is no God, there is only the Church
the ice warriors magyar szerepjátékos oldal

Megosztás
Ariel Severin-Crow

Független
Xavier Monet
Chatkép :
Ariel Severin-Crow Tumblr_pqhyw5VI1l1vmcjf3o2_400
Előtörténet :
if we’re going to die, let’s
die looking like a Peruvian folk band.
:
Ariel Severin-Crow Tumblr_phskcsQi4p1x20wxqo3_r1_540
Keresem :
Kor :
31
Tartózkodási hely :
five steps ahead



A poszt írója Xavier Monet
Elküldésének ideje 2020-11-04, 20:19
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!



Kedves Ariel!

Te csoda!  woohoo
Mondjuk majdnem Jamest írtam megint, nem tudom miért vagyok ilyen rossz, de majd kárpótollak. romantic Nagyon vártam ezt az elfogadást, és biztos forrásból tudom, hogy te is, úgyhogy csapjunk bele. Imádom, hogy saját karakterekkel bővülnek az arisztokrata családjaink, azt viszont már kevésbé, hogy a királyasszony körül készülsz legyeskedni. Bünti lesz ebből.

Az arisztokrata Ariel is izgalmas figurának tűnik, én mégis alig várom, hogy megismerjem azt a másikat, aki fuldoklik a selyemsál súlya alatt. Szeretem, amikor valaki rétegelt, mint a hagyma, meg Shrek. Tőled pedig egy igazán érdekes karaktert kaphattunk már így az elején, akiben nagy potenciál van, a jó és a rossz irányba ugyanúgy elmozdulhat.

Azt meg majd mindjárt kipróbáljuk, hogy ki - én - és hogyan lágyul attól a meggyőző mosolytól. Nekem is lesz pár trükköm számodra a tarsolyomban.  horny2

Futás foglalózni, ahol még esetleg kell, mert ha tegnap fogadtalak volna el is késő lenne!  jeee2

Avatár- és névfoglalóegyéb foglalók




Vissza az elejére Go down

Black Sun Támogató
Ariel Severin-Crow
Chatkép :
Ariel Severin-Crow 5534cb444b866c0338615d4827896e2004b47ca6
:
Ariel Severin-Crow Tumblr_inline_pfqv1wxaVx1uldlb2_500
Tartózkodási hely :
elysium



A poszt írója Ariel Severin-Crow
Elküldésének ideje 2020-11-04, 19:52
Ugrás egy másik oldalra
Ariel Severin-Crow

but they can never take away your truth


Becenév Riel
Foglalkozás arisztokrata naplopó és Black Sun kém... melyik hangzik jobban?
Születési hely, idő 3074.12.02., Föld

Család

Eileen Severin-Crow és Vidar Crow, a szüleim: Vidar a Crow család idősebb gyermeke volt, Elysiumban feddhetetlennek tartották, elkötelezettnek az Egyház felé, míg Eileen egy kevésbé előkelő arisztokrata család egyetlen leszármazottjaként házasodott be a Crow famíliába. Az emléküket és a teljes látszatot tizenegy év múltán is fenntartom: 19 éves voltam, amikor egy űrutazás során meghibásodott az űrsiklójuk és így nem tudtak elkerülni egy aszteroida találatot… Ezt követően vettem fel anyám nevét is, emlékezve mindkettejükre. A hiányukat minden nap érzem, ám tartom magamat, hiszen arra tanítottak, mindig legyek erős, mert máshogy nem teljesíthetném a feladataimat (amelyeket a Black Sun bízott rám).

Castor Crow, a nagybátyám: a szüleim halála után ő vett magához, támogatott mindenben (a Black Sun segítségével, mert ne legyen naiv senki, a Crow család tetteti csupán az Egyházhoz való hűségét, és ez alól Castor sem kivétel). Mindig azt mondta, használjam ki a lehetőségeimet, mert sohasem tudhatom, melyik nap lesz vége mindennek, ahogyan a szüleim sem tudták.

 
FINN WITTROCK SAJÁT ARISZTOKRATA

Jellem és külső

Sötét haj, vízkék szemek, széles vállak, elegáns és méregdrága öltöny, mandzsettagombos ing, selyem sál a nyakamban, fényes bőr cipő. Kényesen igényes vagyok a megjelenésemre, makulátlannak kell lennie, éppen úgy, ahogyan a teljes életemnek, legalábbis mindannak, amely látszik belőle. Senkinek nem engedem, hogy a látszat mögé lásson, az túl veszélyes volna rám nézve. A tökéletesség persze kétélű fegyver: kellenek hibák, ballépések, egy-egy rossz mozzanat a hitelesség kedvéért, ezért vannak a történetemben elrontott napok, megkérdőjelezhető percek és órák, hogy senki ne fogjon gyanút. Enyhén hedonista és perfekcionista vagyok, de gyűlölöm felcímkézni magamat, mert ezeket csak azért szórjuk záporként másokra, hogy az idióták felfogását megkönnyítsük. Ennél én jóval több vagyok, komplexebb, bonyolultabb, érzékenyebb a világ rezgéseire. Nem festi le a lényemet, a vágyaimat, amikor valaki azt mondja, biszexuális vagy pánszexuális vagyok… miért kéne magyaráznom az okaimat, amikor úgy döntök megdugok bárkit. Vannak néhányan, akik arrogánsnak tartanak, de ők csak egyszerűen nem ismernek, és nem is próbálnak megismerni, bár be kellett látnom, ez nem egyszerű feladat, mert keveseket engedek közel magamhoz. Elvégre kémnek neveltek, arra, hogy beférkőzzek bárki bőre alá, és én ismerjem ki s ne mások engem. Makulátlannak kell lennem; mégis vannak pillanatok a történetemben, amikor úgy érzem, megfulladok, ha még egyetlen percig viselnem kell a selyem sálat, ha még egy lépést tennem kell az élre vasalt szivarnadrágban, és úgy kell tennem, mintha kedvelném a fellegváros minden lakóját, akiknek jó részét szánalomra méltó idiótának tartom. Végigfut a gerincem mentén egy viszketeg, undort keltő érzés, s meg akarok szabadulni mindettől, s rövid, múló pillanatokra sikerül is, amikor nem lát senki. De a múló percek nem adnak felszabadulást, csak enyhülést.


életem története

Apám arra tanított, mindig én tegyem meg az első lépést valaki felé, ezzel megalapozva az erőviszonyokat, anyám pedig arra, hogy egy jól időzített mosollyal bárkit le lehet venni a lábáról. Túl kevés ideig voltak részei az életemnek, és túl kevés dologban lehettek a segítségemre, mégis azt hiszem, büszkék lennének rám. Talán nem értenének egyet velem minden döntésemben és cselekedetemben, de abban elég biztos vagyok, hogy elégedettek lennének a kitartásomat illetően. Az emlékük örökre velem marad, de a túlélés érdekében el kellett szakadnom tőlük, fel kellett állnom, és tovább lépnem az elvesztésükön. A nagybátyámnak igazat kellett adnom abban, nem tudhatjuk meddig tart az életünk, így megfogadva a tanácsát, minden nap igyekszem a lehető legtöbb lehetőséget kihasználni, ami az utamba sodródik. Éppen ezért a legszarabb helyzetből is ki tudok alakítani számomra előnyös felállást. Ez a szuperképességem. Meg az, hogy kurvára leszarom mindenki véleményét… legalábbis a jelentéktelen emberekét, mert bajban lennék, ha éppen a megbízóim igényeit hagynám figyelmen kívül.
Sosem terveztem, hogy a Black Sun egyik beépített embere legyek, még akkor sem, amikor rájöttem, a szüleim, a szinte tökéletesnek tűnő látszat ellenére és a mögé rejtőzve, Elysium egyik legkomolyabb játékosai voltak, és információkkal kereskedtek a kalózokkal. Amikor pedig megszűntek létezni, a Black Sun fantáziát látott bennem, Vidar és Eileen egyetlen gyermekében, így közvetett módon támogatást kaptam tőlük, hogy egy életre lekötelezzenek. Hogy mindezt élvezem-e vagy sem, sohasem számított, senkit sem érdekelt, a rokonaimat sem - csak az eredmény volt a fontos. És nem lenne ez másképp, ha az Egyháznak dolgoznék, ezzel kapcsolatban nincsenek illúzióim, maximum az életszínvonalam és a kényelmem lenne alacsonyabb.
Egy egész alakos tükör előtt állok, míg belebújok az ingembe, és sorra begombolom az apró, gyöngyház színű gombokat. A ma este fontos, mégis erőltetettnek érzem az egészet. Vannak rosszabb napjaim, amikor csak elviselhetetlennek tartom az egész színjátékot, amit fenn kell tartanom, és ez a mai nap és este éppen ilyennek ígérkezett. Mély levegőt veszek, míg a nyakkendőmet igazgatom, egy pillanatra összetalálkozik a tekintetem a tökörképemével és megfeszül az állkapcsom. Azután mintha elfújta volna a szél, magamra erőltetem a nyugalmat, és ott játszik a szokásos kellemes, meggyőző mosoly, amelytől nők és férfiak egyaránt ellágyulnak. Amíg befejezem az öltözködést, tudatosítom magamban a feladatomat, koncentrálok, hogy ne essek ki a szerepből, majd hosszú, ruganyos léptekkel indulok el, átszelve az elegáns menedékhelyemet, a házamat, ahol nem kell másnak lennem, mint ami igazán vagyok. A sofőröm odakint vár az autóval. Pontosan indulok, nem késhetek, legalábbis nem többet mint két-három perc, az kínos magyarázkodásokra kényszerítene. Minden megtervezett és kiszámított, és minden a legnagyobb rendben.

Vissza az elejére Go down
 

Ariel Severin-Crow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Castor Crow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Ice Warriors FRPG :: 02. Karakteralkotás :: Személyes akták :: Arisztokrácia-
Hasznos linkek




Ice Warriors Frpg
Chatablak




Ice Warriors Frpg


Új posztok


2021-04-03, 17:52
Yillarion Zima
2021-04-03, 12:08
Silvio Casales
2021-03-23, 21:00
Arin Beau Travert
2021-03-07, 14:25
Vendég
2021-02-25, 19:33
Vendég
2021-02-09, 10:24
Eugene Zhorrid
2021-01-18, 13:42
Cassius Hyatt
2021-01-10, 13:57
Sebastian Calvin-Hill
2021-01-09, 13:07
Vendég



ice warriors frpg
Statisztika


csoportok
Ffi
Egyház
0
0
Black Sun
0
0
Földiek
0
0
Marsiak
0
0
Arisztokrácia
0
0
Összesen
0
0


Ice Warriors Frpg