There is no God, there is only the Church
the ice warriors magyar szerepjátékos oldal

Megosztás
Silvio Casales

Egyház Támogató
Cassius Hyatt
Előtörténet :
Keresem :
Tartózkodási hely :
Elysium



A poszt írója Cassius Hyatt
Elküldésének ideje 2020-11-21, 19:10
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!



Drága Mr. Casales!

Egészen megtisztelve éreztem magam a megszólításnál a család részben. 66 Na de komolyra véve a szót, odáig meg vissza voltam a lapodtól!  woohoo
Az a furcsa szituáció állt elő, amiben még nem volt részem, hogy a keresőmből lett keresett, és bizony egyáltalán nem bánom a dolgot, ahogy a PB cserét sem.

Tagadhatatlan, hogy széles (és meglehetősen elégedett vigyorral olvastam az előtöri részt (attól a bóktól meg aztán pláne padlót fogtam flirt), és alig várom, hogy végre a játéktéren is egymásnak essen a két bestia… jelentsen ez bármit. Mert hát náluk sosem tudni.
Tökéletesen megfogtad Silvio és Cassius kapcsolatát, és át is szőtted a saját ízlésed szerint, továbbgondolva a dolgokat. Az implantod ötlete eszméletlenül jó lett, és nagyon illik a karakterhez. Kíváncsi vagyok, hogyan zsonglőrködsz az általa szerzett tudással, és arra is, hogy kiderüljön, mi lett végül a felelőtlen és hálátlan öcsivel.

Azt hiszem, nem lesz hiány játéklehetőségekben, pláne, hogy egyre gyűlnek az Irányítóink.
Nem is tartanálak fel tovább, foglald le az avatárodat és a pozíciódat, aztán a tied a játéktér! Érezd jól magad itt nálunk! sziv

Avatár- és névfoglalóEgyéb foglalók




Vissza az elejére Go down

Illegális kiborg
Silvio Casales
Chatkép :
Silvio Casales Source
Előtörténet :
he says, "close your eyes, sometimes
it helps" and then I get a scary thought
• that he's here means he's never lost
:
Silvio Casales Tumblr_nepk2ysKZw1qa2mmdo3_250
Tartózkodási hely :
• Villengard & Coldstone



A poszt írója Silvio Casales
Elküldésének ideje 2020-11-19, 19:03
Ugrás egy másik oldalra
Silvio Leone Casales

"Revenge" sounds so mean, that's why I
prefer to call it "returning the favor".


Becenév Sil, Sili, Vio
Foglalkozás Irányító & bestiaharcos
Születési hely, idő Coldstone, 3071 tele

Család Meddig megy el az ember a családjáért? 371 nap. Háromszázhetvenegy (hiába kerekíted lefelé, seggfej), és a lelkem fele. Van az a hülye mondás a szárnyakról, hogy ha az ember szeret valakit, odaadná neki a szárnya felét és inkább lezuhanna, de a másik tovább repülhessen. Hagytam, hogy az enyémet tőből letépjék, csak hogy az a kis nyomi sértetlenül megússza a saját hülyeségét. Zuhanok, azóta is zuhanok... És kérdés nélkül újra átadnám magam a Fehér Szobának, ha azzal az öcsémen segíthetnék.
Hát, eddig.

Képesség Mit lehet kezdeni egy szilánkosra zúzott, jobb alkarral? Drágábbnál drágább és fájdalmasabbnál fájdalmasabb kísérleteknek vetni alá, műtétek tucatjának, míg könyéktől lefelé az utolsó csontot és ideget fel nem váltja a speciális acél, kábelek és drótok, míg az emberi szövet apró kis rostjai közt a legmodernebb scannelőprogram nem fut, míg a fájdalom érzete teljesen kikopik, míg a kézfejtől vállig futó tetoválás meg nem koronázza az összképet. Így lesz a csonkból fegyver. Noha voltak hónapok, hogy azt hittem, tőből amputálni kell az egész karom és volt olyan év, hogy minden reggel fájdalommal keltem és minden este gyógyszerekkel tudtam csak álomba ringatni magam, most azonban elég egy kézfogás, hogy lemásoljam bárki ujjlenyomatát; egy apró, észrevétlen szúrás a bőrön, mellyel DNS mintát szerezhetek; egy lopott érintés a fül mögött, és a chipen szereplő összes adat az enyém*.
* természetesen csak a nyilvános adatok, egyszerű scannelésről van szó, mélyebb kódfejtésre képtelen
 
Jesse Williams KANON Black Sun

Jellem és külső

"If you wanna break these walls down, you're gonna get bruised. Now, my neck is open wide, begging for a fist around it - already choking on my pride."

A nem az nem, a talán az nem, a valószínűleg az talán, tehát nem, igent pedig úgysem fogsz soha hallani tőle. A szabályok persze kénye-kedve szerint változhatnak - ha épp úgy kel fel, a soha lehet talán, a talán fordulhat igenbe, a nem viszont mindig nem marad. Eddig csupán egyetlen ember akadt, aki képes volt megtörni a makacsságát és elérni a lehetetlent: igenné formálni a nemet, engedelmességé az örök lázadást, félelemmé a vakmerőséget, szelídséggé a dacot, könyörgéssé az elutasítást. Ma már erősebb és okosabb fiatalkori énjénél, ügyesen alkalmazza a másfél évtizeddel ezelőtt belé vert intelmeket: ölj, mielőtt téged ölnek; vedd körbe magad, de ne bízz senkiben; előbb üss, aztán kérdezz és soha, soha ne fordíts hátat.

Igaz, könnyebb élete lenne, ha nem vett volna mindent szó szerint. Van, amit nagyon is el kéne engedni, ami csak feltépi a bőrt a tenyerén, ha túl sokáig és túl erősen kapaszkodik belé és ami sosem gyógyuló sebeket okoz; mégsem képes megszegni ezt az egy szabályt. Nem felejt, nem bocsájt és soha nem lép tovább, míg él és lélegzik minden démon, amit maga mögött hagyott.

Többek szerint körbelengi őt egyfajta erőt és magabiztosságot sugárzó aura, ahogy kiáll az aréna közepére és egy-egy órára eladja magát a világnak, holott a megjelenése első látásra visszafogottnak tűnhet. A legszínesebb dolog rajta (érdembeli hajmennyiség híján) a fényviszonyoktól függően zöld vagy kék szeme - egyesek azt vallják, inkább zöld, mások biztosak benne, hogy a kék felé hajlik, Sil pedig le sem szarhatná magasabbról, a lényeg, hogy addig is róla beszélnek -, valamint a jobb karján teljes hosszában végigfutó tetoválás, ami az aréna neon fényeiben mindig más és más színkombinációk festésében virít. A stylistoknak nincs túlságosan sok dolga vele, ugyanis szeret felső nélkül lenni, élvezi, ha minél kevesebb ruhadarab fedi el tökéletesnek titulált vonalait. Túlzás lenne azt állítani, hogy száznyolcvanöt centi tömény izom, de kreol bőre alatt jól érezhetők a nagy gonddal kidolgozott izomkötegek, melyeket boldogan mutogat és kínál fel közelebbi tanulmányozásra bárkinek, aki megragadja a figyelmét. Csak aztán viszonzásul ne várj tőle túl sokat...


életem története

"Useless, trying to fight, and the truth is I'd rather be blind. In the dark, I need to taste the blood. Go on, draw another line we can cross this time!"

Ahogy belépek a szobába és elárasztom sötétséghez szokott szemét a fényárral, talpra utasító parancsomat követően is mozdulatlanul támasztja tovább a hátával a falat. Látom, hogy elmosolyodik. Azt hiszi, ennyivel megtörhet? A bőr halkan ropog, ahogy felhúzom előbb az egyik, majd a másik kesztyűt. Érzem a gyémántberakás finom súlyát az öklömön, a hatalom íze mint a legédesebb fűszer árad szét az ereimben. Előtte állok meg, de még csak rám nézni sem hajlandó. Süt róla a megvetés. Az álla alá nyúlok, a tapintás feszes melegét tompítja a bőrkesztyű. Durván marok az állkapcsára, felkényszerítem a pillantását, tekintete gúnyosan nevet, ahogy az enyémbe fonódik.
- Azt mondtam, talpra! - Hangom különösen csendül, elidegeníti a rajta átütő bizonytalanság. Félelem? Nem. Itt én irányítok. Kiszélesedik a mosoly az arcán. A torkára marok, ujjaim a nyaka köré fonódnak. Bár a bőrömön érezném az ütőér durva lüktetését! A kesztyűtől teljesen érzéketlenné válok. Talpra húzom, szinte pehelykönnyű, már-már törékeny. Teljes erőmből a falhoz kenem, azt akarom, hogy a fájdalom eltorzítsa az arcát, de nemesi eleganciával reagál erre is. A tekintete szörnyetegé, idegessé tesz, gyomrom kényelmetlenül befeszül. Jobban szorítom a torkát, hogy érezzem, hogy érezzek, bármit, valamit, őt...
- Térdre. - Hangja felborzolja minden idegszálam. Pislantok, kesztyűs keze a torkomon, hátam erősen a falnak feszül, térdeimből elszáll az erő, másra sem vágyom, mint... Újabb pislantás. Kezem a torkán, mosolya töretlenül fakó és önelégült.
- Térdre. - visszhangzom, ő pedig lassan süllyedni kezd előttem. Tekintetünk összeakad, az övé jéghideg, mégis hívogató, örvényként ránt magába. Álla végigszánt a hasfalamon, forró lehelete az alhasam éri, elengedem a torkát, hogy a hajába túrhassak, vágytól mohón kényszerítem lejjebb a fejét...

Percekig verejtékben úszva és levegőért kapkodva ülök az ágyamon, a sötétség jótékony ölelésében, melyet csak a sötétítőfüggöny résein beszűrődő holdfény tör meg egy-egy karcsú sávban. Az összegyűrt paplan a derekam köré tekeredve, tenyeremmel beborítom az arcom, végignyúzom, fel és hátra kopasz fejemen, míg helyre nem áll a légzésem annyira, hogy kinyöghessem:
- Szent szar.
Azt hittem, kifogytam már az ilyen jellegű álmokból. Reszkető lábakkal kászálódom ki az ágyból, a bárszekrény felé botorkálok. Szükségem van valamire, amivel lemoshatok minden valósnak hitt érintést, kitörölhetek minden csalásnak hitt gondolatot. Meg fűszerre. És egy kurvára. Kell egy kurva, most rögtön.
Órákkal később, mikor ismét magamra maradok a gondolataimmal és a tudatom lassan visszaszivárog a kielégülés bíbor ködéből (ahová jobb nem firtatni, hogyan sikerült végül eljuttatni magam), már egészen máson jár az agyam. Például Medúzán és Cindy legújabb fejlesztésein. A legutóbbi harcban megsérült szegénykémnek az egyik csápja, és ha már teljesen le kellett cserélnünk, arra gondoltunk, miért ne turbózhatnánk fel egy egészen kicsikét? Cindy vonakodott ugyan némelyik ötletemtől, de hát nem véletlenül nem léteznek szabályok a ringen belül. Azt tehetek az ellenfelemmel, amit csak akarok, és ehhez szerencsére nagyon jó ihletet kaptam régebben. Közel háromszázhetvenet...
- Mi a franc bajod van? - mormogom az orrom alatt és a másik oldalamra fordulok. Még érzem a lepedőn az örömlány olcsó parfümjének illatát. Az, amire alig másfél órája nagy élvezettel gerjedtem, most valahogy undort csal ki belőlem. Le akarom mosni a párnáról, a bőrömről, a f...
A hátamra gördülök, majd a forgolódást megelégelve ismét kimászom az ágyból. Az alvásnak már úgyis lőttek. Egy darabig nem lesz merszem újra lehunyni a szemem...

Bizsereg a tarkóm, mintha jeges ujjak cirógatnák. Ösztönszerűen arra fordítom a fejem, belenézek az arcomra irányított kamera sötét lencséjébe. A pillantásom mélyen áthatol önnön tükörképemen, túl a kábelek és drótok rengetegén, túl a nézők bamba üdvrivalgásán, bele az óceán jeges kékjébe, a hullámok alá merülök, fuldoklom...
Megrázom a fejem. Ez a szentimentalitás annyira nem jellemző rám. Még dobok egy csókot a nevemet kiáltó, arctalan emberhullám felé, karomon kék és rózsaszín neonfények kergetőznek végig, ahogy büszkén, diadaltól ittasan a magasba emelem, aztán a pódiumról lesétálva hagyom, hogy elnyeljen a folyosó sötétje és a színleléssel járó teher lassan leperegjen a vállamról.
Az öltöző magányába visszaérve a telefonom kéken villogó pöttye jelzi, hogy érdemes lenne vetnem egy pillantást a nem fogadott hívásaimra és a meccs alatt beérkezett üzenetekre. Reflexből a balomba veszem, jobb kezem érzéketlensége sokszor bezavarja ezeket az okos vackokat. A postaládámat ellepő szeméten könnyedén átfut a figyelmem, egyből kiszűröm azt az egy fontosat a több tucatból. Mint mindig, most sincs benne felesleges szöveg, csak egy link arról, amit a minap kértem. Ezt már szeretem! A jó munkaerő titka: nem húzza feleslegesen az idődet.
Belevetem magam a fotel süppedős szivacsába és elindítom a felvételt, vele párhuzamosan lejjebb görgetek a kommentekig. Az első rögtön megüti a szemem: ronda egy hüllő! Felnevetek. Ennek a sok dilettáns vakegérnek fogalma sincs a bestiaharcok szépségéről. Az a hófehér szörnyeteg a leggyönyörűbb rém, amit életemben láttam.
Bevillan egy kép a legutóbbi álmomból. Majdnem a leggyönyörűbb, toldja hozzá egy halk hang a fejemben, amitől késztetést érzek, hogy puszta kézzel kikaparjam az agyam a halántékomon keresztül a koponyám alól. A figyelmem a telefonom kijelzőjére kényszerítem. Minél tovább nézem, annál inkább semmi kétségem sem marad felőle, hogy az első megérzésem helyes volt az irányítót illetően. Scitalis. Rámarkolok a telefonra, hálát adok az égnek, hogy a ballal fogtam meg, jobb kezem összeroppantaná, ahogy a fotel karfája is nyeszletten recseg ujjaim heves szorítása alatt. Az izgatottság elemi erővel süvít végig a testemen, felpezsdít és felforrósít mindent. Scitalis. Scitalis. Egyre mániákusabban, egyre őrültebben kántálom magamban a nevet, mintha egy új Istenhez fohászkodnék. Scitalis. Gyere csak, gyere...
Gyere, te rohadék!
Itt leszek.

Vissza az elejére Go down
 

Silvio Casales

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Silvio Casales (Beregisztrált)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Ice Warriors FRPG :: 02. Karakteralkotás :: Személyes akták :: Black Sun-
Hasznos linkek




Ice Warriors Frpg
Chatablak




Ice Warriors Frpg


Új posztok


2021-04-03, 17:52
Yillarion Zima
2021-04-03, 12:08
Silvio Casales
2021-03-23, 21:00
Arin Beau Travert
2021-03-07, 14:25
Vendég
2021-02-25, 19:33
Vendég
2021-02-09, 10:24
Eugene Zhorrid
2021-01-18, 13:42
Cassius Hyatt
2021-01-10, 13:57
Sebastian Calvin-Hill
2021-01-09, 13:07
Vendég



ice warriors frpg
Statisztika


csoportok
Ffi
Egyház
0
0
Black Sun
0
0
Földiek
0
0
Marsiak
0
0
Arisztokrácia
0
0
Összesen
0
0


Ice Warriors Frpg