There is no God, there is only the Church
the ice warriors magyar szerepjátékos oldal

Megosztás
Ovel Adalad

Plazma
Calladris Revel
Chatkép :
Ovel Adalad Ua9y4u6
:
Ovel Adalad 47c5f89dc2fced672afa78fc6c2eeeb1
Keresem :

Ovel Adalad CoolPlayfulBeauceron-small

Kor :
31
Tartózkodási hely :
Villengard



A poszt írója Calladris Revel
Elküldésének ideje 2020-12-01, 21:19
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!



Kedves Ovel!

Először is szeretném újfent elmondani, mennyire örülök, hogy megérkeztél és ilyen szuperül megalkottad nekem Ovelt!  sziv Nagyon jól ráéreztél a karakter jellemére beleértve ebbe a múltbéli énjét is, aki még volt annyira naiv, hogy elhitte, hogy ez a rendszer majd hagyni fogja, hogy boldog legyen. Talán, mindannyian beleesünk egyszer ebbe az elménk -vagy épp a szívünk- által felálított csapdába, hogy aztán az élet alaposan megleckéztessen minket, mint ahogy ezt tette veled is, hiszen egy számodra igen fontos személyt veszítettél el. Talán, érthető is, hogy az idők során magadra öltöttél olyan remek jellemvonásokat, mint a cinizmus és a szarkazmus. Jómagam is szívesen használom ezeket, hogy kellőképpen távol tartsak magamtól mindenkit, de lehet, hogy örökké ezek sem nyújthatnak kellő védelmet, ráadásul, ha az ember titokban olyan bosszút forralgat, amihez egyedül édes kevés, talán nem árt, ha nyitottabb lesz -ez lehet, hogy titkon egy saját magamnak is szóló üzenet. Very Happy

Minden esetre alig várom az első találkozást ezzel a cinikus, szarkasztikus jellemmel.  flirt Kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak majd ki egymásból a karakterek, szóval nem is tartalak fel tovább! Foglalózz kérlek, aztán üzenetben még értekezünk!  aww


Avatár- és névfoglalóegyéb foglalók




Vissza az elejére Go down

Földi
Ovel Adalad
Chatkép :
Ovel Adalad ITLeSGg
:
Ovel Adalad Tumblr_inline_or1ha5OO5N1u3u0uv_250



A poszt írója Ovel Adalad
Elküldésének ideje 2020-12-01, 13:16
Ugrás egy másik oldalra
Ovel Adalad

Rövid idézet vagy titulus


Becenév Ovel
Foglalkozás Szerelő, kereskedő
Születési hely, idő Coldstone Kanyon környéke, 3070. március 23.

Család Az anyámat sosem ismertem. Két éves koromban elhagyott minket, így az apám volt az egyetlen támaszom egyke gyermek lévén. Ő volt az én betonoszlopom, a példaképem, és az egyik legfontosabb ember az életemben. Irányító volt a bestiharcokon, amelyről előszeretettel mesélt nekem. Miután elbuktam a teszteken, ő továbbra is kitartott mellettem, támogatott. Miután Építőként bekerültem a harcokba, ő lett az egyik legnagyobb riválisunk. Apró szerencséken múltak csak a csatáink, amelyet hol ők, hol mi nyertünk meg. Ez szerencsére sosem ment a kapcsolatunk rovására.

Képesség -
 
Chris Evans KERESETT FÖLDIEK

Jellem és külső

Kedves, segítőkész személyiségnek tartom magam. Korábban rettentő naiv voltam, amelyet a nehéz úton kellett megtanulnom és változtatnom rajta. Nem tartom magam továbbra sem egy bölcs személynek, de már sokkal reálisabban látom a világot és annak működését.
Az építés, javítás az életem nagy szenvedélye. A műhelyembe sokan térnek be napi szinten, egyesek szervizelés címszava alatt, míg mások üzletelés céljából.
Néha előtör belőlem a lelkiismeretfurdalás, a megbánás, amely egy számomra fontos személy elvesztése okozott. Azaz nem is feltétlenül az elvesztése, hanem az, hogy mindez nekem volt köszönhető. Már többnyire túlléptem rajta, de elfelejteni sosem tudtam. Hatványozottan igaz rám az a mondás, hogy az ember a hibáiból tanul. Nekem ez volt az életem legfontosabb leckéje, amelyet mind a mai napig szorosan dédelgetek.
Néhol kicsit szarkasztikus, néhol kicsit cinikus vagyok, de próbálok az adott személyhez igazodni ez ügyben. De a legtöbben már megszokták ezt a jellemvonásomat.

Barna haj, barna szakáll, kék szemek. Átlagos magasság, és annál kevésbé átlagos fizikum jellemez, amelyet napi szinten próbálok karban tartani a reggeli, és néha késő esti edzéseimmel, illetve a napközi teendőimmel. A ruházatomról nem igazán lehet semmi különlegeset mondani, hisz a napjaim többségében a műhelyem és annak környékén tartózkodom, így annak megfelelően  próbálok öltözködni is. Kényelmesen rám illeszkedő darabok jellemzik a gardróbomat.


életem története

- Nem tudom, ez mennyire jó ötlet…
- Miranda, ne most kezdj el kételkedni! Már egy ideje csak ez az egy beszédtémánk van. Nem lesz semmi baj. Volt eddig bármi, amit ne tudtunk volna együtt megoldani? - próbálom önteni bele a szavakat, de csak részben hiszem el én is. Ha az ember nagyobb hírnévre tesz szert, mint amivel elbír, az előbb-utóbb vissza fog ütni. Már sok-sok éve a bestiaharcok szerves részét képezzük mi ketten, én mint Építő, ő mint Irányító. Pár harc volt csak, amit elvesztettünk, de többnyire reszketve pillantották meg a nevünket az ellenfeleink, mert tudták, nehéz dolguk lesz. Gyermekkorom óta az építés volt a hobbim, a szenvedélyem, a bestiaharcokról pedig sokat beszélt az apám. Ő maga Irányító volt, én pedig a nyomdokaiban akartam járni, de az élet mást tervezett nekem. Ismerték az apámat és örömmel fogadtak volna a köreikbe, azonban ugyan a tesztek egy részén átmentem, de nem mindegyiken. Lemondtam hát ezekről a terveimről és úgy döntöttem, megnyitom a saját kis műhelyemet. Nem tartott sokáig, míg egy karakán, mégis kedves hölgy felkeresett az otthonomban. Elmondása szerint figyelt már egy ideje, és a csapattársa visszavonulása miatt új partnert keres magának. Eleinte udvariasan elutasítottam a felajánlást, de mint az várható volt, nem tartott sokáig az ellenkezésem.
Hamar a csúcsra jutottunk, ő remek Irányító volt, én tehetséges Építő. Szinte megállíthatatlanok voltunk, amely mind nekünk, mind a szervezőknek jelentős befolyást, és vagyont jelentett. Voltak vesztes csatáink, de a fogadások zömében a mi nevünk mellett álltak a legnagyobb összegek. Jók voltunk, ami azt illeti, túl jók. Úgy gondoltuk, hogy csúcson kell abbahagynunk és amíg tudjuk, a magunk életét is egyengetnünk kell. Pár évvel idősebb volt nálam Miranda, de a korkülönbség sosem okozott köztünk feszültséget. Ő volt az idősebb és a bölcsebb is. Épp ezért kellett volna rá hallgatnom.
- Csak bemegyünk, elmondjuk, amit szeretnénk, és holnap már magunk mögött is hagyhatjuk ezt az életet. Nem lesz semmi baj - nyugtatólag még egy csókot is nyomok a homlokára, majd a szájára.
Rég nem vagyok már fiatal, a kilépésünk idejekor sem voltam az. De úgy néz ki, a naivitásom nem ismert határokat. Már magam sem értem, hogy mit gondoltam, mikor azt hittem, hogy következmények nélkül hagyni fogják az egyik fő bevételi forrásukat elveszni. Mi azonban rendíthetetlenek voltunk, én legalábbis mindenképpen. Miranda próbált az ész, a racionalitás talaján maradni, én viszont annyira elvágytam már ettől az élettől, hogy nem hallgattam rá. Utólag mindig könnyű okosnak lenni…
Én tényleg elhittem, hogy másnapra már új lappal kezdhetünk. A vezetőség azonban másképp gondolkodott. Először szép szavakkal, nagyobb részesedéssel próbáltak visszacsábítani minket a harcokhoz, ami két hét múlva egyre súlyosabb fenyegetésekké fajult. Miranda jobban ismerte a Black Sunt, mint én, ezért is próbált ismét észhez téríteni, de én makacs öszvér módjára tartottam magam az elképzeléseimhez. Aztán a kilépésünk bejelentésének 30. napján megelégelték. Példát akartak statuálni, és egyikünknek ehhez vesznie kellett. Én voltam a legnagyobb ellenzője a visszatérésünknek, hát az ominózus estén úgy gondoltam, én leszek a szerencsés jelölt. Nos… a naivitásom mindenen túlmutatott. Ők másképp gondolkoztak – én voltam az ellenzője neki, nekem is kell szenvednem érte. Én pedig szenvedtem, mert másra nem volt elég erőm.
A műhelyemet egy hónap múlva újranyitottam a Coldstone közelében lévő egyik kis faluban. Közel maradtam az életem legnagyobb veszteségének helyszínéhez, mert szükségem volt az emlékeztetőre. Az emlékeztetőre, hogy bölcsebbnek, realistábbnak kell lennem, mint amilyen voltam. Egyszer szívesen visszavágnék a Black Sunnak, de tudom, ehhez én egymagam roppant kevés vagyok. A kezdeti időkben újra és újra a bosszú körül keringtek a gondolataim, de mára már letettem róla. Egy ember egy ilyen nagyságú szervezet ellen túlságosan kevés. Így hát úgy döntöttem, hogy élek és túlélek. Többre egyébként sem vagyok képes egyedül.

Vissza az elejére Go down
 

Ovel Adalad

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cal & Ovel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Ice Warriors FRPG :: 02. Karakteralkotás :: Személyes akták :: Földiek-
Hasznos linkek




Ice Warriors Frpg
Chatablak




Ice Warriors Frpg


Új posztok


2021-04-03, 17:52
Yillarion Zima
2021-04-03, 12:08
Silvio Casales
2021-03-23, 21:00
Arin Beau Travert
2021-03-07, 14:25
Vendég
2021-02-25, 19:33
Vendég
2021-02-09, 10:24
Eugene Zhorrid
2021-01-18, 13:42
Cassius Hyatt
2021-01-10, 13:57
Sebastian Calvin-Hill
2021-01-09, 13:07
Vendég



ice warriors frpg
Statisztika


csoportok
Ffi
Egyház
0
0
Black Sun
0
0
Földiek
0
0
Marsiak
0
0
Arisztokrácia
0
0
Összesen
0
0


Ice Warriors Frpg