There is no God, there is only the Church
the ice warriors magyar szerepjátékos oldal

Megosztás
naeviah, the golden girl

Black Sun Támogató
Memphis Windsor
Chatkép :
naeviah, the golden girl  Tumblr_py74yhqBQy1qg0vcoo1_400
:
naeviah, the golden girl  Tumblr_ms2oltN3By1r8hwexo6_250



A poszt írója Memphis Windsor
Elküldésének ideje 2020-11-09, 21:36
Ugrás egy másik oldalra
Naeviah ---

the golden girl

FOGLALT


Kor 38
Csoport arisztokrácia
Foglalkozás időmilliomos
Play by rosie huntington-whiteley
Egyéb -
Karakter ismertetője

Túlságosan régóta ismerjük egymást – sőt meg merem kockáztatni, hogy nagyon nem is volt olyan, hogy ne ismertük volna a másikat. Ha jellemeznem kellene, akkor azt mondanám, hogy Te vagy Memphis Windsor női megfelelője. Jó, ez talán picit túlzás. Számodra még van remény.

Egy időben azt gondoltam, hogy szeretlek – aztán rájöttem, hogy csak a szabadságot szeretem ami Veled jár. Hogy nem kell visszafognom magam, hogy Te se fogod vissza magad, hogy nincs semmi amit szégyellnék előtted, hogy igazából bármit megtehetünk - és meg is tesszük.  Nem félsz tőlem – pedig minden okod meg van rá. Nem akarsz jobb emberré varázsolni. Néha igyekszel józan érvekkel megállítani, ezzel feszegetve a „barátságunk” határait.

Mindketten megörököltük a családi vállalatot, amik már nagyapáink óta szoros együttműködésben vannak, ha Te buksz én is bukok, ha én bukok, akkor Te is.

A legszebb az egészben, hogy egyetlen apró elszólással tönkretehetnénk a másikat. A legszebb, hogy nem tesszük – de sokszor eszünkbe jut.



Naeviah, Memphis bizalmasa és fordítva is így van már gyerekkoruk óta. igazából érdemes elolvasni Memphis et-jét, ott kicsit jobb képet kaphatsz kettejük viszonyáról. nem kimondottan szerelmi szálra keresem a hölgyeményt, de ettől függetlenül a kémia jelen van lehet az életükben.  sok mindent nem akartam megszabni a lánykval kapcsolatban, de szívesen ötletelek, ha szeretnéd - a jövőbeil plotuk is tökre megbeszélés tárgya, a lényeg, hogy Memphisnek a jelenlegi ínséges időkben, amit a Dallas-vadászat okoz, még nagyobb szüksége van a nőre MINDENHOGY ááá




Vissza az elejére Go down
 

naeviah, the golden girl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Naeviah Leiris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Ice Warriors FRPG :: 02. Karakteralkotás :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Hasznos linkek




Ice Warriors Frpg
Chatablak




Ice Warriors Frpg


Új posztok


2021-04-03, 17:52
Yillarion Zima
2021-04-03, 12:08
Silvio Casales
2021-03-23, 21:00
Arin Beau Travert
2021-03-07, 14:25
Vendég
2021-02-25, 19:33
Vendég
2021-02-09, 10:24
Eugene Zhorrid
2021-01-18, 13:42
Cassius Hyatt
2021-01-10, 13:57
Sebastian Calvin-Hill
2021-01-09, 13:07
Vendég



ice warriors frpg
Statisztika


csoportok
Ffi
Egyház
0
0
Black Sun
0
0
Földiek
0
0
Marsiak
0
0
Arisztokrácia
0
0
Összesen
0
0


Ice Warriors Frpg