There is no God, there is only the Church
the ice warriors magyar szerepjátékos oldal

Megosztás
A Sakál irodája

Admin
Admin
Keresem :
Tartózkodási hely :
Everywhere



A poszt írója Admin
Elküldésének ideje 2020-10-31, 23:33
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Vadim Burrows..
Elküldésének ideje 2019-10-14, 21:31
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Henry - ejtem ki a nevét morgósan, pont azzal a szigorú atyai éllel a hangomban, ahogy régen is tettem. Pontosan és tökéletesen úgy, ahogy gyerekként beszéltem vele, amikor nem úgy viselkedett, ahogy azt elvártam.
Ha úgy vesszük, még mindig és most is csinálja. Dacol velem, csak azért, hogy ne úgy legyen, ahogy mondtam neki. Úgyhogy kitartok. Nézek rá és türelmesen kivárom, amíg az asztal ezen oldalán köt ki a szék és rajta ő. Abba már nem szólok bele, hogy láthatóan így is tartja a távolságot. Nem várok tőle ölelést és semmiféle csodát. Valószínűleg akkor sem várnám, ha pontosan az a fiú lenne, akit elveszítettem és nem ment volna keresztül az agymosáson.
- Nem szeretnél tőlem semmit, mégis jöttél, hogy valamiféle választ adjak. Érdekel téged - nem vitatkozni állok le vele, még csak azt sem várom, hogy elismerje, így van és talán tényleg szeretne tőlem valamit. Közöltem ezt az oldalt, hátha átgondolja.
A továbbiakba viszont nem kötök bele. Pedig megtehetném. Bárki mással megtenném. Rávilágítanék a szavai apró kis hibáira, minden részletre, amikkel fegyvert ad a kezembe.
Még most is a fiam.
Nem esik meg rajtam a szíve. Nem ezért hallgat meg.
- Nem vagy gyerek. Én is tisztából vagyok vele. De nem változtál annyit, mint hiszed. Ugyanolyan makacs tudsz lenni. Ugyanolyan forrófejű vagy. Ugyanúgy ott vannak az apró kis mozzanatok, amiket annyit láttam már tőled. Nem nőttél még fel - egyetlen pillanatra hallgatok el, ahogy végre teljes testtel - és székkel - felé fordulok, hogy végleg ledobjam a Sakál szerepet és csak az apja legyek. Már amennyire ez nálam lehetséges.
- Ráadásul pontosan úgy vágysz az elismerésemre, mint kisgyerekként. Vagy azt mondod, tévedek? Nem esett rosszul, amikor itt álltatok Stormmal és azt mondtam, olyan, mintha nem is az én vérem lennél? - kérdezek rá nála és várok. A türelmemmel nincs baj, sok minden mellett ezt is közel tökéletesre fejlesztettem. Mint egy apró kis program, ami addig fut és ismétli a ciklust, amíg meg nem kapja a várt eredményt. Addig viszont nyugton van, csendesen.
Annyi a különbség egy program és köztem, hogy én fel tudom mérni, mikor kell leállnom eredmény ide vagy oda. Most sem akarom túl sokáig húzni. Kérdezem, választ várok, de én is felelek.
- Nem ismered a Napok elveit. Annyit tudsz, amennyit az Egyház eléd tárt. Majd azután ítélkezz, hogy hónapokig éltél közöttünk és hajlandó voltál figyelni is nem csak nézni - jegyzem meg, majd ennyiben is hagyom és a lényegre térek. Azzal foglalkozok, amiért tudom, hogy jött. Vagy legalábbis szép lassan kanyarodok arra.
- Biztos voltam benne, hogy halott vagy. Egy lehetséges fegyvert voltál... de a fiam. Az a makacs kiskölyök, akinek bármit megadtam, bármennyit fizettem, hogy mosolyogni lássam. Tudod te, hogy minden pénzt megért a mosolyod, miután a kezedbe adtam egy papírkönyvet? Azok a szemek, amikkel engem néztél, mielőtt nagy óvatossággal fellapoztad volna? Még mindig így bánsz velük, ha akár egy is a kezedbe akad?
Pontosan tudom, mit csinálok. Az emlékeire próbálok hatni. Azokra az emlékekre, amiket olyan bőszen próbál elnyomni magában. Nem őrültem meg, hogy minden előzmény nélkül elé tárjam az adatokat és tényeket. Hogy kerestem, de nem találtam, ügy lezárva. Semmi értelme nem lenne. Egy akta...
...annál nekem is sokkal többet jelent. Nagyobb törés volt az elvesztése, mintsem azt karakterekkel ki lehetne fejezni.
Vissza az elejére Go down

Angyal
Henry Rosewyn
Chatkép :
A Sakál irodája 7e4f10719b6dc38d5ab243b8a1468f042978d1d6
Előtörténet :
:
A Sakál irodája D823b7888d310ced6d41385abbf683827412b681
Kor :
22
Tartózkodási hely :
Villengard :(



A poszt írója Henry Rosewyn
Elküldésének ideje 2019-10-14, 18:17
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
A vállaim megemelkednek, az orrcimpáim pedig kitágulnak a mély sóhaj nyomán, amikor a Sakál az egyenruhát dicséri. Mindketten tudjuk, hogy sokkal több a szavaiban a mögöttes tartalom, mint szimplán az, hogy megy a szememhez a fekete. Nekem sem a feketével van bajom, hanem a ’zászlókkal’. Bár egyenes háttal és felszegett állal állok, még így is látni a futó változásokat, amit az orromon beszívott levegő mennyisége vált ki. De nem teszek megjegyzést és nem is pattan semmi, akár várja, akár nem. Az egyenruha a szabásának köszönheti, hogy jól áll, nem nekem, hisz reggelente a tükörbe sem szoktam nézni, miközben vagy miután felveszem. De vajon tényleg a Black Sun ellen irányul az a mérhetetlen harag, ami bennem van, vagy egyszerűen az apám ellen? Vajon ha minden mázat és körítést lefejtünk, akkor valóban csak egy elárvult fiú marad, aki a fél világra vetíti ki az apja iránt érzett haragját? Az igazság valószínűleg valahol félúton van, hisz már gyerekkoromban is sejthető volt, hogy túl gyengéd – apám szerint gyenge – vagyok az örökségemhez.
- Jó lesz itt. – Felelem, és helyet foglalok a széken az asztal ezen oldalán, ott, ahol mást is hellyel kínálna, már ha hellyel kínálna. Próbálkozni szabad. De ha nagyon csúnyán néz rám, akkor néhány másodpercnyi farkasszemezés után szó nélkül állok fel és hasonló kelletlenséggel húzom át a széket az asztal másik oldalára. Persze ebben az esetben sem ülök hozzá túl közel, igyekszem tartani a távolságot. Így vagy úgy, de ülőhelyzetbe kerülök, vagy ülőhelyzetben maradok és folytathatjuk a… csevejt.
- Szeretnék? Nem szeretnék tőled semmit. – Igyekszem túllépni a dacomon, mert így nem fogunk egyről a kettőre jutni, de rendkívül nehéz helyzetben vagyok. Becsületemre szóljon, hogy kivételesen nem hőbörgök, hanem minden indulatomat a felszín alatt tartom, sőt, sokkal inkább érzem nyomasztónak a levegőt, mint bármi másnak. Nem akarok neki támadható felületet adni. Nem mintha ne lenne rajtam legalább ezer fogantyú meg mindenféle, amin fogást találhat, ha akar. Szóval inkább azt mondom, hogy nem akarok még nagyobb támadási felületet adni. Lassan, de biztosan előre. – Akár tetszik nekem, akár nem, az apám vagy és addig a napig – célzok itt arra az izlandi napra kilenc éves koromban, amikor Henry Burrows meghalt – a fiad voltam. Ennyit azt hiszem megtehetek, hogy önszántamból hallgatom meg a te verziódat. – Még mindig kissé a magas lóról beszélek vele, ezt a szóhasználatot igencsak kevesen engedhetnék meg maguknak a Sakállal szemben, úgy sejtem. De ennél simulékonyabban egyszerűen nem jön. Nem enged a büszkeségem. Aztán hirtelen úgy döntök, hogy máshonnan is megközelítem a témát, mielőtt válaszolhatna. Ha nyitja a száját, akkor is félbe szakítom.
- Nem vagyok már gyerek. Tisztában vagyok vele, hogy elsősorban sem az Egyház, sem a Black Sun nem az embert, hanem a fegyvert… az eszközt látja bennem. Nem élem bele magam, hogy valaha is normális életem lehetne bárhol. Tudod annyi a különbség köztük és közted, hogy az ő eszméik mögé oda tudok állni. Akkor is, ha nem értek mindennel egyet. - Tudom, hogy az Egyház sem makulátlan és vannak hibái, sőt. Meg valahol azt is, hogy kezdem túltolni és jobb lenne felvenni a kettősügynök szerepét, de… ugyan már, mikor ment a színészkedés? Így legalább hiteles. Felteszem Vadim sem számított könnyű jégtörésre. Önszántamból jöttem beszélni, csak remélhetem, hogy egyelőre ez elég.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Vadim Burrows..
Elküldésének ideje 2019-10-14, 13:25
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Az igazság az, hogy soha nem akartam apa lenni. Nem szerepelt a terveim között. Igaz, boldog voltam, amikor mégis úgy alakult, ahogy, és évekkel ezelőtt a karomban tarthattam Henryt. Ettől függetlenül viszont mostanság egyre többet az jut eszembe, mennyire nem akartam én ezt az egészet a nyakamba. Makacs, mint az érkezésnél is bizonyította. Forrófejű, mint a tegnapi kis produkciója is alátámasztja. Annyira olyan, mint az anyja...
Ahogy hallottam, tegnap sem lett volna olyan sokra szüksége. Egy csepp önfegyelemre. Vagy mondjuk arra, hogy most az egyszer túltegye magát a kamasz kis lázongásán és oda menjen ebédelni, ahova való! De nem, ő ment a saját feje után, ezzel lényegében szándékosan keresve a bajt.
Mégsem tettem semmit, bármennyire is dühített. Elraktároztam magamban az információt azzal a fontos részlettel együtt, hogy Storm intézte, pontosan úgy, ahogy elvártam tőle. Ma pedig szinte először hetek óta, úgy érzem, képes vagyok úgy végezni a dolgom, ahogy kell. Nem a kamerákat lesve, hogy vajon a szobájában van-e a fiam és nem is azt várva, hogyha megbeszélés nélkül lép be valaki, akkor az Henry balhéjáról hoz hírt.
De valószínűleg, ha valami ilyesmiben gondolkoznék, akkor is ugyanúgy ott lenne az a pillanatnyi meglepettség az arcomon, amikor pár másodperc leforgása alatt a fiam áll velem szemben. Hallgatom azt a kevés hozzám vágott szót, miközben végigfut rajta a tekintetem. Ha csak egy kicsit is megerőltetné magát, már egészen hihető lenne, hogy az a fiú, akinek akarom, hogy legyen.
- Jól áll rajtad a Napok egyenruhája, fiam - jegyzem meg pont annyira az egész közepébe vágva, ahogy ő adta elő magát, köszönést és mindent mellőzve. Ekkor már persze az arcát figyelem. Az apró kis rezzenéseket. Vajon melyik szó, melyik szókapcsolat az, ami áttöri nála a... híres önfegyelme falait?
De ennyit erről, már intek is a velem szemben lévő szék irányába.
- Húzd ide - nem fogok vele úgy beszélni, hogy közöttünk van az asztal. Most, hogy itthon van és úgy tűnik, hajlandó felnőttként viselkedni, eszemben sincs túl messze engedni magamtól.
- Mire állsz készen? Mit szeretnél tőlem hallani? - tudom én jól, vagy legalábbis elég erős a gyanúm. De attól még azt akarom, hogy kimondja. Emberelje meg még egy kicsit magát és közölje rendesen, mit szeretne, ha már ilyen nagy határozottsággal beállított.
No meg valljuk be, igenis szükségem van erre a kis időre. Tudom jól, hogy hiába adja most magát a lehetőség, nem lesz egyszerű dolgom, hogy akár csak kis részét is kiirtsam annak a sok baromságnak, amit az Egyház a fejébe nyomott.
Vissza az elejére Go down

Angyal
Henry Rosewyn
Chatkép :
A Sakál irodája 7e4f10719b6dc38d5ab243b8a1468f042978d1d6
Előtörténet :
:
A Sakál irodája D823b7888d310ced6d41385abbf683827412b681
Kor :
22
Tartózkodási hely :
Villengard :(



A poszt írója Henry Rosewyn
Elküldésének ideje 2019-10-14, 10:58
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Bármennyire is szeretném néha, hogy így legyen, rég nem vagyok már gyerek, aki a takaró alá bújhat a problémák elől. Belegondolva soha nem is lehettem igazán, hisz a problémák oroszlánrésze velem született, a génjeimbe lett égetve, de most nem is ez a lényeg. Mivel a takaró alá bújás nem opció, és már az elején tudtam, hogy az egész kalamajkából az egyetlen kiút az előre lesz, hát megyek előre. Tudom, hogy Vadimnak véges a türelme és előbb-utóbb ő keresne fel engem, sőt már az is egy kisebb csoda, hogy ennyi időt kaptam az ’egyedüllétre’. Jobb hát elébe menni a dolgoknak és egy hatalmasat nyelve megjelenni az irodája előtt. Ami azt illeti, hívatlanul és váratlanul.
Az irodába vezető egészen tágas előtérben foglaltam helyet. A recepcióra emlékeztető helyiségben az asztal mögött nem ül senki, de egy automatizált női hang rám szólt, amikor megközelítettem a Sakál ajtaját, hogy jelenleg vannak nála. Úgyhogy nem feszegettem a dolgot, jól nevelt fiúként helyet foglaltam az egyik széken és most is itt ülök. Egészen addig, amíg nyílni nem kezd az ajtó, mert akkor azonnal felpattanok. Önkéntelenül szorítom össze az állkapcsomat – csoda, hogy néha ki nem töröm a fogaimat – és nem engedem, vagyis hát igyekszem nem engedni, hogy a stressz átvegye az uralmat a testem felett. Két alak távozik az irodából, mellettem elhaladva igen érdekes tekintettel mér végig mindkettő, én pedig ügyet sem vetve rájuk nagy levegőt veszek és észrevétlen, ügyes mozdulattal megközelítve az ajtót beslisszolok a Sakálhoz, mielőtt becsukódna előttem. Nem érdekel, hogy ezek után milyen programja van az apámnak, vagy hogy mennyire elfoglalt lehet épp. Ha beszélni akar, beszéljen, vagy felejtsen el egy újabb hétre.
Nem mintha nagyon feszegetnem kellene a határokat még az ilyen váratlan megjelenésekkel is, már csak a tegnapi napból kiindulva sem. Biztos, hogy egy órán belül a fülébe jutott az ebédlőben történt incidensem. Belém kötöttek, én meg nem hagytam magam… Aztán meg az egész délutánt Stormmal töltöttem. Aki azóta rejtélyes körülmények között eltűnt, illetve ’ment dolgára’ csak épp velem nem közli senki, hogy merre jár. Sőt egyenesen titkolják. Vadim… Storm… Utálom, hogy pontosan az és úgy történik, ahogy azt Vadim és Storm a csempészhajón a vezérlőben megbeszélték azt. Egyik a másik karjaiba kerget és vissza. Storm is pontosan ezt tette, megpuhított Vadim számára. Ez pedig csak még inkább összezavar. Nem tudom hol kezdődnek az észérvek, hol ér véget a zavarodottságom. Ahelyett, hogy tisztulna a kép, minden megtett lépésemmel csak egyre zavarosabbá válik, én pedig egyre inkább elbizonytalanodom abban, hogy ki vagyok… mi vagyok… Annyira egyedül vagyok. Ez pedig hova vezetett? Vissza hozzá.
- Készen állok rá. …Hogy meghallgassalak. – Köszönés nélkül állok meg az apám asztala előtt. Eddig minden szavát tagadtam és nem voltam hajlandó meghallgatni az ő verzióját a történtekről. Most sem feltétlenül 'akarom' hallani, de valahol el kell kezdeni, nem igaz?
Vissza az elejére Go down

Admin
Admin
Keresem :
Tartózkodási hely :
Everywhere



A poszt írója Admin
Elküldésének ideje 2019-10-03, 21:36
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down

Illegális kiborg
Eugene Zhorrid
Chatkép :
A Sakál irodája Tumblr_o1iwloUQ0X1s3p63do7_250
:
A Sakál irodája Giphy
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is, mindenhol :)



A poszt írója Eugene Zhorrid
Elküldésének ideje 2019-10-03, 21:01
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Úgy tűnik a kis fáradt poénom nem vált ki túl nagy érdeklődést. Bár az igazat megvallva, nem is szeretnék most reflektorfényben sütkérezni. Ez csak egy amolyan szokásos kör, amit a főnökkel futok és a replika sem különösebben mellbevágó, már-már baráti dorgálás. Ha nem lennék fáradt lehet még el is érzékenyülnék.
Az viszont kicsit meglep, mikor meghallom az összejövetel okát. Mármint persze, én követeltem azt a testőrt, de valljuk be az kapcsolatunk egy igen rossz periódusában történt. Ki hitte volna, hogy ilyen hatékonyan fog intézkedni? Szinte gyanakvásra ad okot a dolog, ami fel is tűnhet neki, mert pár pillanatig pislogás nélkül méregetem. Majd egy szemvillanás leendő testőrömre. Érdekes választás. Nem ismerem behatóan, csak egy emlékezetes találkozásunk volt, s az alatt a pár pillanat alatt míg felmérem, akár olyan érzése is lehet, mint amikor egy tűre szúrt pillangót vesz valaki szemügyre. Majd ismét elvigyorodok, immár egészen vidáman.
-Életed legszebb napja lenne…
Fordulok vissza Vadim felé az utolsó megjegyzése után és majdnem megjegyzem, hogy kezdhetik megkötni azokat a fogadásokat.
-Nos, akkor engedelmeddel távoznék is.
S már távolodok is el az ajtólaptól, ami eddig támasztékul szolgált. Határozottan kinyitom és szokásomhoz híven, hátra se nézek, csak felemelem a kezem búcsúzás képen. Se tisztelgés, se katonás tartás, se semmi. S talán újdonsült kísérőm is megindul utánam, ugyanis ha jól sejtem az elbocsátás mindkettőnknek szólt...
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Vadim Burrows..
Elküldésének ideje 2019-09-30, 18:35
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Ahogy elvárom - felelem Hallisaynek egy apró bólintás kíséretével a szavai után. Nem kijavítás van benne. Nem arra irányulnak a szavaim, hogy valamit nem úgy és nem akkor mondott, amikor én elképzeltem. Ez az elismerés apró szikrája éppen. Hogy eddig mindent úgy tett és amennyiben tartja magát a szavaihoz, ezek után is tökéletesen fog teljesíteni.
Ennél többet viszont nem kap, még figyelmet sem. További pillantások nélkül, feltűnően nagy türelemmel várom ki, amíg Eugene belép, majd végül a figyelme rám irányul. Komolyan, már várom a megjegyzést, ami elhagyja majd a száját. Csodálom, hogy nem azonnal történt ilyesmi, amint belépett az ajtón. Végül késve ugye, de csak megkapom és már szinte reflexből vágom rá a válaszom. Tudom, hogy teljesen felesleges és ez... ő soha nem fog változni ilyen tekintetben, de legalább az évek alatt megtanultam, hogy ne bosszantson, ami ellen nem tudok semmit tenni.
...és amíg nem lépi át azt a bizonyos határt, mint az előző találkozásunkkor...
- Viselkedj, Eugene - nem igazán van éle a szavaimnak, ahogy ezek után már arra sem várok, hogy bármilyen reakciót kapjak tőle. Úgy haladok tovább, mintha ez lett volna az én köszönésem, vagy legalább a jel, hogy tudatosult bennem a jelenléte.
- Beszélgettünk arról, hogy talán nem árt, ha kapsz magad mellé valakit, aki segít életben maradni - kezdek bele egészen lassan Eugenera emelve a tekintetem. Eszembe sincs kimondani, hogy nem feltétlen az életét féltem, de pontosan tudja ő ezt, ha jól sejtem.
- Hallisay kapja a feladatot. Meglátjuk, mennyi időbe telik, mire az idegeire mész és ő maga végez veled - semmi mosoly, semmi jele annak, hogy komolyan beszélnék vagy ez valamiféle fura vicc lenne részemről.
Mindenesetre egy pillanatra a testőrre téved a tekintetem, majd vissza Eugenera. Ezek után már szavak nélkül is le lehet olvasni az arcomról, hogy én lefutottam a kötelező köröket, mehetnek, hacsak nincs semmi más, amit közölni akarnak.
Vissza az elejére Go down

Katona
Phineas Hallisay
Chatkép :
A Sakál irodája Tumblr_inline_o4q8knQt0k1qmia4z_100
:
A Sakál irodája Tumblr_inline_odzvo5bjUb1s192ho_250
Kor :
40



A poszt írója Phineas Hallisay
Elküldésének ideje 2019-09-29, 20:24
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Figyelmesen hallgatom továbbra is szobormerev tartásban a Sakál szavait. Megkérdezhetném, hogy miért alkalmaz olyas valakit, akiről feltételezi, hogy önszéntából szolgáltatna ki információkat, de nem teszem. Nem csak azért, mert a feljebbvalóm. Azért sem, mert nem az én dolgom. Amit tudnom kell, arra rákérdeztem, s választ is kaptam rá.
- Értem. - bólintok röviden, nyugtázva ezzel minden eddigi információ megjegyzését.
- Úgy vélem, hogy egyelőre nincs szükség másra, köszönöm. Amennyiben ez a helyzet változik, úgy jelentkezem Gadge-nél. Önnél pedig az elvártak szerint. - teszem hozzá.
Mivel nem kapok elbocsátó szép se csúf üzenetet, így továbbra sem moccanok meg. Tartásom nemlanyhul, nem satnyásodik. Mellkasom egyenletesen emelkedik és süllyed, tekintetemet le sem veszem a Sakálról, de csak figyelek, nem olvasható le vonásaimról semmiféle sürgetés vagy egyéb gondolatfoszlány. Várok, mert úgy tűnik ezt kell tennem. Amikor pedig az illető belép, csak gondolatban szalad feljebb egy hangyányit jobb szemöldököm. A valóban maradok még mindig moccanatlanul, leszámítva a sebti biccentést, mely köszönésemet hivatott udvarias, sem nem túl sok, sem nem kevés formába önteni. Tisztelegni nem fogok előtte. A parancsaimat Vadimtól kapom ő a feljebbvalóm, hát a tiszteletem jelenleg csak neki jár.
Merésznek tartom az elhangzó szavakat, ahogy merésznek tartanám azt is, ha helyt adnék a bennem éledő vigyornak, s kiültetném azt ajkaimra. Maradok rezzenetlen, de kíváncsiságom egyre jobban éledezik bennem, idegszálaim között furakodva próbálja kiszorítani belőlem a profizmust. Szerencsére az évek és a rutin megtanítottak arra, hogy mikor mire hogy ne reagáljak. Viszont magamban kezdek remekül szórakozni amellett is, hogy szinte borítékolom: nem kevés dolgom lesz az ember mellett. Azt pedig megkockáztatom, hogy a "bajnak" nem is kell keresnie. Aki így nyit a sakál irodájában, az ő maga tetoválja a céltáblát a homloka közepére, abban biztos vagyok.
Vissza az elejére Go down

Illegális kiborg
Eugene Zhorrid
Chatkép :
A Sakál irodája Tumblr_o1iwloUQ0X1s3p63do7_250
:
A Sakál irodája Giphy
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is, mindenhol :)



A poszt írója Eugene Zhorrid
Elküldésének ideje 2019-09-20, 17:00
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Épp a kabinomban görnyedek az íróasztal felett, mikor megszólal a kommunikátor. Érdekes, azt hittem egy időre elege lett belőlem a múltkori kissé kellemetlen találkozásunk után. Miután olyan kurtán-furcsán az irodájába rendelt egy pillanatig csak bámulom a készüléket, majd fáradtan végigszántok ujjaimmal a hajamon. Ma már nem ez az első ilyen mozdulat és van egy olyan érzésem, hogy nem is az utolsó. Ebből kifolyólag a frizurám zilált, a szemeim vörösek az éjszakázástól, a ruhám meg sem közelíti a máskor szokásos eleganciát. Megfordul a fejemben, hogy bosszanthatnám azzal, hogy megszabadulok az egyszerű fekete garbótól és a melegítőnadrágtól, amit magamra ráncigáltam és felhúzok valami alkalomhoz illőt - mégis csak őfelsége hívat - de állítom, hogy még ehhez is fáradt vagyok.
Így egyszerűen csak kerítek egy cipőt a lábamra - hisz mégsem csattoghatok végig az űrállomáson mezítláb - majd elhagyom a kabinomat. Valószínűleg a némileg zilált külsőm érdekességnek számíthat, mert többen érdektődve pillantgatnak felém, míg eljutok a megfelelő irodához. Teljesen dejavu érzésem van, bár a múltkor inkább félreugrottak az utamból, most inkább csak kíváncsiak.
Illedelmesen kopogtatok, ami valljuk be nem áll messze tőlem, amikor máshol vagyok. De úgy tűnik ma a Sakálnak is jó napja lesz, hiszen még azt is megvárom, hogy beljebb invitáljanak. S míg erre várok, rendezem az arcvonásaim is, aminek nagy valószínűséggel köszönhető, hogy belépve és megpillantva a szokatlanul nagy társulatot nem ül ki rögtön a meglepetés az arcomra. Nem zavartatom magam, szemügyre veszem az asztal mellett heverésző új szerzeményt, s majdnem megkérdezem, hogy nem volt elég ide egy harapós egyén? De végül sikerül visszanyelni a megszólalást, s pillantásom egy röpke időre megállapodik Vadimon, mielőtt az utolsó résztvevőre vándorolna. Ezen a ponton elképzelhető, hogy egy szemfüles egyén észre vesz egy aprócska rándulást a szám sarkában.
~Érdekes…~
Állapítom meg, ahogy felismerem az ismeretlen ismerőst a korábbi orvosi vizsgálatról, de erre sem teszek megjegyzést. Egyszerűen csak visszafordulok a Kőfej felé, s kissé megemelem az egyik szemöldököm, miközben kényelmesen megtámasztom a hátam a menet közben becsukódott ajtón, s kezeimet összefonom a mellkasom előtt. Hanyag tartás, mely jelzi, hogy eszem ágában sincs leülni, mielőtt még bárki ilyesmit feltételezne.
- Ha szóltál volna, hogy bulit tartunk, készültem volna valami aprósággal.
Halovány mosoly játszik ajkaimon, de ez most nem éri el a szemeim. Társaságban ennyi a maximális szurkálódás, amit megengedek magamnak és amúgy is feltett szándékom minél gyorsabban szabadulni innen...
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Vadim Burrows..
Elküldésének ideje 2019-09-19, 09:44
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Mennyire vonzza a bajt. Egy pillanatig komolyan elgondolkozok a dolgon, de végül is, tekintve, hogy még életben van... azok után is, amilyen stílussal állított be hozzám nem olyan régen...
- Nem keresi a bajt. Az viszont megtalálhatja. Túl sokat tud, ami másnak érdekes lehet - jelentem ki, majd még egy apróságot hozzáteszek. Nem volt tervben, de végül is, ártani nem árthat.
- ...és biztosra akarok menni, hogy önszántából sem adja tovább senkinek. Hogy pont olyan hűséges, mint elvárom.
Soha, de soha nem mondok többet, mint amennyit muszáj, de ez nem jelenti, hogy egy rossz szavam is lenne az esetleges kérdések ellen. Amíg értelmes kérdés, amíg szükséges ahhoz, hogy tökéletesen tudja - lehetőleg felül - teljesíteni, amit elvárok. Így most is bólintok.
- Jobb teljesen elkerülni a gyanús alakokat. De tudni akarom, ha bárki megkörnyékezi - eszemben sincs kockáztatni. Utólag sokra nem megyek a ténnyel, hogyha elárul. Ha az esetleges információ már kijutott, azon az sem változtat, ha cafatonként etetem meg az édes kiskutyámmal.
- Remek. Ha bármilyen plusz felszerelésre szükséges keresd Gadge-et - teszem még hozzá, majd másfelé irányul a figyelmem. Eszembe sincs őt most azonnal a dolgára küldeni. Később felkészül. Várjon csak, amíg idehívatom Eugene-t, és ő is megkapja a saját részét a sztoriból. A többi pedig már nem az én dolgom.
Úgyhogy hamar hívom is, elhadarom, hogy most azonnal várom az irodámban, és meg is szakítom a beszélgetést. Semmi magyarázat, semmi időhúzás. Azt sem bánnám, ha három másodperc múlva már az ajtóban állna, de lehetőleg inkább kettő. Most már tényleg túl akarok ezen lenni.
Azt pedig már csak gondolatban ajánlom neki, hogy ezúttal már tudja, hol a helye és a megfelelő stílust vegye elő velem szemben.
Vissza az elejére Go down

Katona
Phineas Hallisay
Chatkép :
A Sakál irodája Tumblr_inline_o4q8knQt0k1qmia4z_100
:
A Sakál irodája Tumblr_inline_odzvo5bjUb1s192ho_250
Kor :
40



A poszt írója Phineas Hallisay
Elküldésének ideje 2019-09-18, 09:14
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nem szalad fel a szemöldököm, nem ráncolódik a homlokom és nem árul el semmi fejemben megszülető kommentárt a mimikám, miközben a leendő feladataimat hallgatom. Első körben a "hivatalosan" már meg sem lep, hiszen amilyen körökben forgunk, ott a hivatalos és fű alatti kombináció párban járnak, már szinte házasok is.
Bólogatni ugyan nem kezdek, mint azok a kutyák az autók kalaptartóján a múlt évezredben (vagy az azelőttiben. nem fontos törtzénelmi tényeket nem teljesen pontos datálással jegyez meg az agyam.), de az egyes reszfeladatoknál azért megbiccentem fejemet kissé, hogy azért mégse úgy álljak a monológja közepette előtte, mint egy szobor, amelyik se lát se hall se ért.
- Mennyire vonzza a bajt az illető?
Teszem fel a kérdést. Nem a személye érdekel, hanem a személyisége a védendőnek, mert lássuk be nem mindegy, hogy olyas valakit kell megvédenem, aki egyébként tud vigyázni magára, csak most extrán rájár a rúd, vagy olyat, akire nyugodtan rá lehetne ragasztani a hivalkodó bajmágnes cimkét. Mindkét esetben komolyan venném a feladatom, de másként kell felkészüljek rá, ezért is kérdezem.
- Ha megenged mégegy kérdést...-
Kezdek bele a nemhivatalos feladatsor meghallgatása után. Ha nem engedi meg, valószínűleg akkor is felteszem, kivéve, hogyha a felvezetésem után tettleg lép fel. Tudom is én, rám uszítja a kutyáját csak fogjam be a szám. Nem, mintha úgy gondolnám, hogy így lesz, de lássuk be az azért durva vis major lenne.
- Az a cél, hogy ne is kössön ki gyanús alak az ágyában, vagy nyugodtan kössön, csak tudassam a személyét és az esetleges cseverészésük részleteit önnel?
Megint csak nem mindegy és nagy kóülönbség van a kettő között. Előbbihez nem kell lehallgassam a kabinját, csak közölnöm kell, hogy egy kabinon osztozunk, mert így tudom 0-24 megvédeni. Utóbbihoz viszont szükségeltetik némi technikai előkészület. A továbbiakat (kabint lehallgathatóvá tenni számomra, et cetera...) attól függően kérem esetleg, hogy melyik verzió kerül kiválasztásra.
- Úgy vélem mindent meghallgathattam, ami rám tartozott.
Nem kérem, hogy kapjak információmorzsákat. Nem is baj, ha minél kevesebbet tudok, mert annál kevesebb az esély rá, hogy belőlem akarjanak kicsikarni bármit is. A testőr dolga nem az, hogy mocskos titkok őrzője legyen. És én egyébként sem a kíváncsiságommal híresültem el.

Vissza az elejére Go down


A poszt írója Vadim Burrows..
Elküldésének ideje 2019-09-13, 22:12
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Stílus ide vagy oda, egyetlen rossz szavaim sincs irányába. Őszinte - ráadásul pedig a kiállásába sem tudok belekötni -, azt pedig nagyra tudom értékelni. Az, hogy éppen nincs ott a szűrő az agya és a szája között, egészen hidegen hagy, amíg nem súrolja a tiszteletlenség határát.
- Hivatalosan? Egyszerű testőri feladatod lesz - egy pillanatra elhallgatok és kicsit újrafogalmazom magamban az eredetileg tervezett szöveget. Ahogy Eugene nevét is visszanyelem. Még egy percig semmi értelme tudnia, ki mellett is fogja tölteni az ideje nagy részét a jövőben.
- Nem azt akarom, hogy egy haja szála se görbüljön. Nem szárazdajka leszel. De nem akarom holtan látni és főleg nem repesnék az örömtől, ha bárki belemélyesztené a karmát és információt csikarna ki belőle. Akár a legapróbb információt - eszemben sincs közölni az összes létező helyzetet, amikor ilyesmi bekövetkezhet. A legapróbb hibát sem ejtheti és egy csepp információ sem hagyhatja el Eugene száját, főleg nem a fiammal kapcsolatban. Nincsenek elrablások. Hajó eltérítések. Semmi.
De érti ő, pontosan mit várok tőle, igaz? Ezért tartom. Ezért őt hívattam és nem valami túlfizetett zsoldost, aki még Eugenet is kiütné csak, hogy nyugton és ezzel biztonságban tartsa.
- Nem hivatalosan pedig jelentést várok tőled. Minden héten, vagy gyakrabban, ha a helyzet úgy hozza. Tudni akarom, kivel és hol találkozik. Ahogy azt is, ha gyanús alak köt ki az ágyában vagy éppen feltűnően sok időt tölt a wc-be zárkózva - nem kérdezem meg, hogy érthető-e minden szavam, de attól még ott az a kérdőre váltó komoly tekintet, amivel egész végig vizsgáltam.
Az pedig, hogy talán egy kicsit túlzásba viszem az elővigyázatosságot? Majd idővel, ha a legparanoiásabb énem is csendben marad, talán változtatunk a részleteken. Addig viszont így legyen minden.
- Van előzetesen bármire szükséged? Azon kívül, hogy pár percen belül őt is idehívom, hogy hivatalosan is beosszalak mellé - kérdezem, de közben már tolok is az asztal szélére egy kisebb táblagépet rajta Eugene képével, nevével, alap feladataival. Csak olyan információk, amik szinte bárkinek elérhetőek, ha tudja, mit keres. Van pár másodperce átfutni őket.
Vissza az elejére Go down

Katona
Phineas Hallisay
Chatkép :
A Sakál irodája Tumblr_inline_o4q8knQt0k1qmia4z_100
:
A Sakál irodája Tumblr_inline_odzvo5bjUb1s192ho_250
Kor :
40



A poszt írója Phineas Hallisay
Elküldésének ideje 2019-09-13, 20:32
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
A szabály az, hogy mindig álljak készen. Ez nem olyan munka, aminek nyolctól négyig munkaideje van, így kínosan ügyelek arra, hogy soha ne fordulhasson elő a felkészületlenség. Ott vagyok, ahol lennem kell, hogy minél konnyebben elérhető legyek, s ha mégsem kellenék, akkor hála a viszonylag könnyen és mindennapos szinten is viselhető kötelező öltözéknek nyugodt szívvel tölthessem azzal a perceket, amivel csak akarom.
Amikor a kiskatona megérkezik, akkor azonnal pattanok, dzsekim akasztójába bújtatom mutatóujjamat, s a vállamra kapom azt, inkább megszokásból, nem szükségből. Sose lehet tudni, hogy mi lesz a következő, ahová mennem kell, s annál kényelmesebb vagyok, mint hogy meg akarjak fagyni. Aki a jégkorszak csodás terepére született, az nem vágyik hűvösre. Arra pláne nem, hogy jégre tegyék. Se szó szerint, se átvitt értelmében.
Belépve az ajtón a Sakál irodájába azonnal vigyázzba vágom magam miután odakint belebújtam a dzsekibe, hogy ne legyen utamban. Összecsapott sarkaim bár nem ütnek hangot, mégis szálfaegyenessé teszik tartásomat, lezárják a tisztelgés mozdulatsorát.
- Uram!
Kivárok, a tartásból nem engedek, izmaimat nem ernyesztem el, szolgálatban vagyok és raporton, így szokás. Sose süljön rám a rosszul nevelt katona bélyege!
Nem vágyom leülni, cseppet sem hiszem, hogy teára vagyok hivatalos. S nem csak azért, mert nem ötöt mutat az óra és pláne nem a korabeli Angliában vagyunk. Maradok, ahol vagyok, nem zavar ez a távolságtartás. Elvégre a főnököm, s nem vagyunk haverok. Őszintén bevallva nem is kívánnám, hogy utóbbik legyünk. Jobb ez így, a cipész maradjon a kaptafánál.
- Aligha számít, hogy mihez mit szólok. Amit mond, azt teljesítem.
Osztom meg vele véleményemet. Nem vagyok tiszteletlen, de megvan a magam stílusa.
- Mi lesz a feladatom?
Kérdezek vissza, készpénznek véve, hogy nem "lenne", hanem ténylegesen "lesz" is. Máskülönben nem volnék idecitálva, nem igaz?
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Vadim Burrows..
Elküldésének ideje 2019-09-13, 09:39
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Mondhatjuk, hogy Eugene bogarat ültetett a fülembe az a bizonyos beszélgetés alkalmával. Olyan bogarat, amitől egészen másképp fájhat a fejem, mint általában. De szerencsémre a megoldást is szinte azonnal felkínálta. Eggyel kevesebb gond. Már csak szépen ki kell játszanom a lapokat, kiosztani pár parancsot, míg végül megkapja azt a bizonyos testőrt.
Én pedig kihúzhatom a képzeletbeli listámról az aggodalmat, miszerint annak a dühből kimondott szövegének lenne-e bármi elferdített valóságalapja. Kémek, akik nálam is hallgatózhatnak? Menjünk biztosra.
Nem kellett sokat agyalnom rajta, hogy ki lesz a lehető legtökéletesebb jelölt első számú testőrnek, akit minden kötelezettsége ellenére továbbra is teljes mértékben hozzám köt majd a hűsége. Amint befejeztem a kis megbeszélésem Shane-nel, már hívatom is magamhoz az egyik kiskatonát. Igen, megtehetném, hogy egyenesen Hallisay-nek üzenek, de abban hol lenne az elegáns kis megoldásom? ...és főleg, hogy maradna a kiskatona büntetése? Hol dühítené a tudat, hogy már sokkal többre kellett volna vinnie, mintsem, hogy nekem futárkodjon?
Pillanatok alatt megjelenik és parancsba is adom, hogy kit szeretnék látni - Hallisayt - és mikor - azonnal -, aztán útjára is engedem. A várakozás idejére nagyrészt a megszokott kis kamerák képeit figyelve töltöm. Még az sem számít, amikor épp nincs a fiam a kabinjában. Látni, hogy igenis lakik ott valaki már elég megnyugtató tud lenni.
Valaki más viszont láthatóan feszült mellettem. Purge. Hallom a halk kis morgását és látom, ahogy az egész teste pattanásig feszül.
- Mit hallasz? - de persze éppen csak az egyik füle mozdul a hangomra, a tekintete marad az ajtóra szegezve. Gondolom a kinti léptek piszkálják az idegeit, ennyi baj legyen. Amíg marad nyugton, mellettem, addig jó kutya.
Úgyis hamarosan visszafekszik majd az asztal mellé, tudom. Már megszokta a belépő embereket és amint meglátja a megszokott katonás tartást rajtuk, felenged.
- Hallisay - szólok ki mégis elég hangosan, hogy hallható legyen, megelőzve bármiféle kopogást. Csak egy erős tipp, hogy már megérkezett és ő az, aki miatt ilyen feszült lett Purge. De igazán remélem, hogy nem tévedek. Az pedig csak ráadás, hogy amikor így vagy úgy, de végül befut, ezúttal nem dőlök kényelmesen hátra a székemben. Egy hosszúra nyúlt pillanatig figyelem, megvárom, amíg tudatosul benne, hogy ezúttal sem változik semmi, nem lesz hellyel kínálva és már szólalok is meg.
- Mit szólnál egy hosszú távú feladathoz? Pontosabban kettőhöz - nem mintha, lenne tényleges választása, de szeretek úgy tenni, mintha megadnám nekik a döntés lehetőségét.
Vissza az elejére Go down

Admin
Admin
Keresem :
Tartózkodási hely :
Everywhere



A poszt írója Admin
Elküldésének ideje 2019-09-10, 21:48
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down

Illegális kiborg
Eugene Zhorrid
Chatkép :
A Sakál irodája Tumblr_o1iwloUQ0X1s3p63do7_250
:
A Sakál irodája Giphy
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is, mindenhol :)



A poszt írója Eugene Zhorrid
Elküldésének ideje 2019-09-10, 20:59
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
És itt is van. A kagylóhéj ismét bezárul mire a mondókám végére érek. Gondolatban csak legyintek, már fel sem veszem. Az első mérgem úgyis elszállt azóta, hogy rárúgtam az ajtót.
- Lárifári…
Dünnyögöm magam elé a kivételezést hallva. Miközben lassan felemelkedek ültömből. Nagyon úgy tűnik, hogy lassan el leszek bocsátva, de persze nem bírom megállni, hogy oda ne szúrjak még neki.
- Akkor beiktatom valamelyik estére programnak. Ha szeretnéd küldök aranykeretes meghívót, és beállítom a kis kameráidat is.
Vigyorgok, miközben már az ajtó felé sikerül araszolnom. Attól, hogy a mai képeket kérés nélkül eltakarítottam, nehogy azt higgye, hogy sokra megy a kis kütyüivel. Bár mégis mit tud tenni? Odarohan kivételezni a csemetéjével? Elég nagy öngól lenne.
Az ajtót szélesre tárva még visszafordulok, hogy utoljára a szeme közé nézzek.
- A stílusommal az égvilágon semmi gond sincs. Ha szeretnéd még órát is szívesen tartok, hogy fejleszd a tiédet. - Vigyorgok önelégülten, s immár kilépve az ajtón csak úgy mellékesen hozzáteszem.
- Ó, és Stormot is meg fogom látogatni.
Kőfej… Teszem hozzá gondolatban, de mivel mindig lézeng valaki a folyosón, ezt már nem mondom ki hangosan. Van az a bizonyos határ, amin élvezetes egyensúlyozni, de ajánlatos nem átlépni.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Vadim Burrows..
Elküldésének ideje 2019-09-10, 10:53
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Egy árva szót sem szólok. Sosem jártatom feleslegesen a szám és most nem látom értelmét jól hangzó kis semmiségekkel kitölteni a csendet. Még a testőr témára sem felelek. Miért tenném? Értem a dolog logikus oldalát, de attól még nem fogok neki ígérgetni. Akkor sem, ha az agyam szinte azonnal tálcán kínálja a lehetőséget, miszerint ebből a helyzetből még jól is jöhetek ki, ha ésszel játszom ki a testőr-lapot. Igazából még a nagy nyilvános bejelentést is egyelőre csak talonba teszem. Visszatérek rá, ha nem fog ennyire hasogatni a fejem és úgy érzem majd, legalább egy kicsit is képes vagyok ilyen döntéseket meghozni.
- Nem kivételezek a fiammal sem - ezt viszont már nem tudom és nem is akarom magamban tartani. Akkor is, ha tudom, hogy ez, ebben a formában nem teljesen igaz. Kivételezek vele. Elnézem neki az apró tiszteletlenségeket. Sokszor szó nélkül hagyom, ha beduzzog.
- Esténként, amikor még Storm sem tartja rajta a szemét, lényegében be van zárva a kabinjába - jelentem ki végül, ezzel felajánlva a lehetőséget, hogy olyankor beszélhet vele, persze miután lebeszélte velem, hogy most szeretne menni. Arról igazán nem kell tudnia, hogy ha akarom, a kameráknak köszönhetően látni fogom, mit művel, vagy hogyan beszélnek egymással.
- Megfelel, ahogy visszavettél a stílusodból - jegyzem meg tényleges válasz helyett, visszaváltva a megszokott és talán már tőlem el is várt stílushoz. A szemeimben is látni a változást, velük együtt pedig azt is, hogyha nem akar mást, pontosan úgy ki is engedheti magát, ahogy bejött hosszú percekkel ezelőtt.
Vissza az elejére Go down

Illegális kiborg
Eugene Zhorrid
Chatkép :
A Sakál irodája Tumblr_o1iwloUQ0X1s3p63do7_250
:
A Sakál irodája Giphy
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is, mindenhol :)



A poszt írója Eugene Zhorrid
Elküldésének ideje 2019-09-09, 21:21
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nem gondoltam, hogy ez a mai látogatás ilyen furcsa fordulatot fog venni. Mármint arra felkészültem, hogy addig nem megyek el, amíg nem kapok részletes magyarázatot, csak arra nem, hogy azt ilyen formán fogom megkapni. Ahogy Vadim halad előre a történetben, úgy gyülekeznek a komor fellegek a fejem fölött. Nem rózsás a helyzet és akárhonnan nézem, nem jó az alkupozíciónk. A nyakamat merném rá tenni, hogy az Egyházzal még meg fog gyűlni a bajunk. Baljós gondolataimból az a berozsdált nevetés rángat vissza. Nagyot sóhajtok és mutató meg hüvelykujjam közé csippentem az orrnyergem.
- Felesleges olyasmin tépelődni, amin úgysem tudsz változtatni. Ha fura, ha nem fura, hozzád tartozik.
Amit tulajdonképpen becsülök benne. A saját apámra visszatekintve tudja az ég, hogy szeretett-e. Bár az is igaz, hogy ki tudja Vadim szeretete milyen hatással van a fiára.
- Szóval, amit felvázoltál azt hiszem járható út. Meg kell erősíteni az embereket a hűségükben. Célszerű lenne azért felhívni a figyelmüket az óvatosságra. Mellém kénytelen leszel adni egy testőrt. Az egész díszes társaságból én járok el a legtöbbet és általában nem őrizzük hétpecsétes titokként az útitervem. Igen könnyen rajtam tudnak ütni és nem óhajtok én lenni a gyenge láncszem.
Vigyorodok el, de ez a mosoly nem éri el a szememet. Kissé fanyar ma a humorom.
- Lehet célszerű lenne valami nyilvános bejelentés, nem is tudom. Elejét kéne vennünk a találgatásoknak és ki kell fognunk a szelet az Egyház vitorlájából. Nem véletlenül kaptam azt az üzenetet, nagy valószínűséggel igényt fognak tartani a fiadra. És, ha már témánál vagyunk. -Sóhajtok ismét egy nagyot, mert van egy olyan érzésem, hogy ez nem fog neki tetszeni. - Tényleg beszélni akarok vele. Nélküled… Nem hiszem, hogy objektív tudnál maradni, márpedig fontos, hogy a megfelelő kérdéseket tegyük fel neki.
Mert azért valljuk be, elég hosszú idő eltelt, mire a tékozló fiú hazatért. S bár nem mondom ki hangosan, valószínűleg magától is rá fog jönni, hogy egyelőre nem tudok megbízni abban a gyerekben. Nem akarok egy kis idő múlva arra eszmélni, hogy kígyót melengettünk a keblünkön és még csak nem is tudtunk róla. Nem, jobb ha az elején tisztázzuk a pozíciókat, s ennek megfelelően cselekszünk. Ha mellettünk áll? Az a legjobb eset és bár el tudnám hinni, hogy így van. De, ha ő a trójai faló? Ha a hirtelen felbukkanás csak egy csapda? Jobb, ha minél előbb kiderítjük és annak megfelelően kezeljük a helyzetet. Ettől még nem kell visszaszolgáltatni, nem kell megválni tőle. Csupán csak… a helyén kell kezelni.
- Nos, ez így megfelel neked?
Teszem fel végül a kérdést, miközben türelmesen várom az ítéletet.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Vadim Burrows..
Elküldésének ideje 2019-09-02, 19:32
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Egy részem ölni tudna azért, hogy leállhassak vele veszekedni. Kiabálni. Ütni. Hogy egy egészen kicsit katona legyek, akinek nem kell uralkodnia a tettein, nem kell megfontolnia és átfuttatnia fejben, mielőtt a legapróbb rezzenést is akár engedné kiülni az arcára.
Szeretném. Tényleg.
De nekem nem ez jutott. Az vagyok, aki, így marad, hogy az utolsó idegszálam is megfeszítem és amennyire lehet, próbálom nyugodtan kezelni a helyzetet. Hagyni, hogy kiüvöltözze magát, majd leültetni. Nem igazán várom el, hogy bocsánatot kérjen a stílusa miatt. Mire mennék vele? Üres szavak. Ilyen szempontból mindig is a tettekben hittem inkább. Gyerekként is. Elhiszem, hogy sajnálja, de bizonyítsa. Hozzon elém bármit, amivel meggyőz, hogy nem fog újra megtörténni.
Addig viszont, amíg ilyesmi nem történik, csak üres szavak, semmi több.
Úgyhogy valahol nem is bánom, hogy nem térünk ki és pazaroljuk ide a tökéletes, úrias stílusára. Még az sem számít különösebben, amikor azt mondja, tévedett. Pedig ezt sokaktól imádom hallani, de tőle most valahogy nem tud feldobni.
- Tudom, a rohadt életbe is. Tudom, hogy egy kicseszett nagy céltábla a fiam a hátam közepén. Tudom, hogy elgyengít - nos, talán az elgyengít szó így a semmiből túl erős volt, legalábbis bárkivel megosztva, de most már mindegy. Attól még, hogy nem tetszik, ez az igazság, tisztában vagyok vele.
- Az egyik informátorom hozott egy képet. Sejtheted, kit ábrázolt. Minden lehetséges módon ellenőriztettem, egy csepp  hamis részlet nem volt rajta - csak úgy dőlnek belőlem a szavak, de eszemben sincs megakadályozni őket. Lehet, hogy eddig hallgattam. Úgy voltam vele, tud mindent, ahogy a bázis is. Mindent, ami közérdekű.
De most mesélek. A képről és utána minden másról. Hogy az Egyház vette el tőlem. Hogy ők mosták át az agyát és nevelték helyettem. Ezzel pedig azt is elárulom, hogy igen, ha az Egyháznak egy csepp esze is van, keresni fogják. Én sem elégedtem meg annyival, hogy minden jel arra utalt, meghalt.
Most viszont úgy tűnik morgolódás helyett csak valamiféle halk, nevetéshez hasonlító valamit hallatok.
- Fura, mi? Én meg a szeretet - általában akkor nevetek, ha valami helyzetet nagyon élvezek. Ha a büntetés minden pillanatát imádom, mert tudom, meglesz a maga eredménye. De most egyértelműen kínomban történik az egész. Valahol szenvedve.
- Mit szeretnék? Amit eddig. A fiam. Bármi áron - kezdek bele újra elkomorodva. Kell mondanom, hogy minden ellenére, úgy érzem, nincs még itthon? Nem az, aki volt, és ezen még dolgoznom kell. Utána pedig... igen. Az a rohadt nagy biztonsági rés, amit okoz.
- Bármi van, nem járhatok minden egyes emberem nyomában állandóan. De megvannak azok, akikben bízok. Talán csak egy egészen kicsit jobban kell őket fognom. Emlékeztetnem rá őket, hogy okkal voltak hűségesen ennyi éven át... és majd elvégzik a dolgukat. Talán az sem árt, ha egy kicsit sűrűbben adom meg nekik a cirkuszt és a vért - utalok a bestia harcokra. Végül is, amíg jól érzik magukat és elverhető krediteknek sincsenek híján, mi mást tehetnék a hűségükért?
- Van jobb ötleted, Eugene? - pillantok fel rá egészen lassan. Szinte csak a szempilláim alatt lesve.
Tényleg iszonyúan hasogat a fejem. Semmi kezdem igazán kihúzni magam és teljes mértékben hivatalosan viselkedni.
Vissza az elejére Go down

Illegális kiborg
Eugene Zhorrid
Chatkép :
A Sakál irodája Tumblr_o1iwloUQ0X1s3p63do7_250
:
A Sakál irodája Giphy
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is, mindenhol :)



A poszt írója Eugene Zhorrid
Elküldésének ideje 2019-09-01, 08:01
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Gúnyosan villanó szempár, s hozzá egy apró ciccegés. Most komolyan úgy gondolta, hogy árulkodni fogok?
- Melyiknek? A tiédnek vagy az enyémnek? - Teszem hozzá félhangosan, szinte magamnak motyogva.
Méghogy anyunak… Sőt, ha azt hiszi, hogy elnézést fogok kérni a stílusomért, akkor hatalmasat téved. Mostanában olyan, mintha csak ilyen stílus mellett figyelne rám. Márpedig ma fontos a figyelem és bár egy kicsit bánt, hogy ezt mondja, ő lesz az utolsó akinek az orrára kenem. Nincs semmi baj a stílusommal, mindig tökéletesen beválik. Most sem teszek szűrőt az agyam és a szám közé. Régen rossz, ha ezt kell tenni egy olyannal szemben, akivel célközösséget vállalsz. A tinis megjegyzést már fel sem veszem. Csak felhúzom a szemöldököm, s felegyenesedek az eddigi pózból, hogy egy fél lépést hátra tudjak lépni. Egy Tessék csak! kézmozdulattal jelzem, hogy felőlem kezdheti. Sőt, rögtön le is teszem a hátsóm, amikor felszólít rá. Hogy hirtelen ilyen szófogadó lennék? Korántsem, de azt hiszem épp itt az ideje taktikát váltani. Hiszen úgy tűnik hajlandó lesz beszélni, szóval isten ments, hogy megzavarjam ebben és netalántán inkább kizavarjon, minthogy marasztaljon. Ennek megfelelően türelmesen végighallgatom a mondandóját. Sikerült lenyugodnom menet közben és most már az a tűpontosan koncentráló és összeszedett valaki vagyok, akit általában ezen a bázison látni szoktak.
- Hmm, hogy mit szeretnék? - Teszem fel a költői kérdést, miközben a széken ülve hátradöntöm a fejem és talán a plafontól várok választ? Vagy lehet csak a nem létező repedéseket számolgatom jó fél percig, mire visszavándorol a tekintetem a Sakálra.
- Tévedtem. Nem teljesen vagy olyan, mint ő. Ő soha nem viselkedett úgy senkivel, mint ahogy te vele. - Utalok vissza az egyik képre. Túl bizalmas, túl árulkodó, túl kompromittáló. Túl emberi…
- Mégis, hogy lehetséges ez? Azt hittük, hogy meghalt. Tudni akarom, hogy találtál rá! Hogy hol volt eddig, mit csinált és ne adj isten ki fogja keresni? Az embereid, köztük én is, mint ahogy erre olyan éleslátóan rámutattál függnek tőled. - Még ha nem is olyan mértékben, mint ahogy te azt gondolod…- Márpedig az elgyengült vezető, nem jó vezető. És te barátom ezzel most támadhatóvá váltál.
Sóhajtom, miközben a könyököm a szék karfáján támasztom, s összefonom az ujjaim magam előtt. Elgondolkozó kifejezés ül ki az arcomra, s látszólag, mintha befejetem volna, de valójában csak egy kis hatásszünetet tartok. Itt kell okosan megválasztani a taktikát.
- Nem azt mondom, hogy fordíts neki hátat, hogy ne szeresd. - Lassan ejtem a szót, furcsa ezzel a férfival egy mondatban szerepeltetni ezt a szót. - De, ha ez kitudódik csak egy újabb zsákmány lesz a jóakaróid listáján. Márpedig úgy tűnik az Egyház már így is egy lépéssel előttünk jár és ez cseppet sem tetszik. Meg kell tenni a szükséges intézkedéseket, mert ezzel minden egyes embered, aki kiteszi a lábát a bázisról információ forrássá és egyúttal célponttá válik. Tehát kérdem én Vadim, mit szeretnél?
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Vadim Burrows..
Elküldésének ideje 2019-08-27, 14:33
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Volt idő, amikor kimondottan szórakoztattak a kis módszerei. Amikor megmosolyogtam, milyen komolyan képes tenni azért, hogy elkerülje a vért. Most viszont elértünk arra a pontra, hogy a kis burkolt fenyegetését egyenesen sértésnek veszem. Ebben már semmi szórakoztató nincs és nem csak a stílusá, de az, hogy a fiam a téma, egy jó nagy lapáttal tesz rá az egészre.
- Mit akarsz tenni, Eugene? Elárulsz anyunak? - igen, egy rohadt pillanatra ugyan, de elveszítem a fejem és megemelem a hangom. A fejfájásom viszont figyelmeztet. A fájdalom mindig is józanított.
- A k*rva életbe is, nem azzal van bajom, amiért jöttél. Hanem a kicseszett stílusoddal! - próbálok nyugodtabban szólni. Próbálok tényleg minden erőmmel uralkodni magamon és nem még tovább rontani az amúgy is botrányos kis műsor színvonalát.
De hagyom, hogy mondja a magáét. Hogy látszólag az utolsó csepp nyugalmát is engedje lecsorogni a lefolyón. Szó nélkül hallgatom végig és hiába az elém tartott valamiféle tükör, akkor sem mozdulok. Nem akarok jobban a képébe mászni, nem akarok embereket ráküldeni. Még csak én magam sem akarom bemocskolni a kezem. Oké, ez persze nem azt jelenti, hogy a tenyerem helyett már ne az ökleim nyomám az asztallaphoz.
De ezen kívül nem mozdulok. Semmi felesleges, sehova nem vezető erőszak. Az olyasmiből amúgy sem sült ki soha, semmi jó. Pusztán erőszakkal nagyon kevés embernél lehet haladást elérni és fogadok ő nem tartozik azon kevesek közé. Mindenesetre ha mégis, nem most akarom kideríteni. Se időm, se energiám hozzá.
- ...és én még azt hittem, ha Stormra rászólok, megúszom egyetlen hisztis kamasszal... - csak magamnak szánom a szavakat, de teljesen tudatosan vagyok félhangos.
- Befejezted? Megszólalhatok? - csak úgy csöpög a gúny a hangomból, de kivárom, és azután váltok egyszerűen komolyra, amikor úgy tűnik, csendben marad.
- Ülj le - parancs, de végül is, ez már valami tőlem. Nem nagyon szoktam hellyel kínálni az embereket. Miért tenném? Nem bájcsevegni jönnek és én sem az ivócimborájuk vagyok. Nem kell kényelembe helyezniük magukat. Nem akarom, hogy jól érezzék magukat az irodámban.
- Igen, olyan vagyok, mint ő. Ez volt a cél. Ezért vagyok még itt, ezért élek ...és ez az, ami miatt az olyan emberek, mint te, jól vannak tartva. Vagy azt mondod, összességében, nincs jó dolgod nálam? - próbálom összeszedni a gondolataimat, de most feltűnően lassan megy. Mégis egyetlen hosszúra nyúlt másodperc, amíg két ujjal megmasszírozom a halántékom és végre a megszokott összeszedettséggel nézek fel rá.
- Viszont soha nem voltak azonosak a módszereink. Neked kéne a legjobban tudnod - szándékosan az ő szavait használom, de attól még igaz. Akkor és ott falaztam neki, mikor gyerek volt. Később, igaz, hogy hálás nem voltam a segítségéért - mert nem is kértem -, de attól még elnéztem a stílusát. Mert miért ne tettem volna? Most pedig egész szabad kezet kapott már annyi mindennel kapcsolatban.
Persze nem bízok benne. Senkiben nem bízok teljes mértékben. De nem ellenőrzöm, ez pedig már elég nagy szó nálam.
- Úgyhogy kezdjük újra. Mit szeretnél, Eugene? - dőlök hátra a székemben, láthatóan elég kényelmesen. Persze ez csak a felszín, de most már képes vagyok erre játszani. A felszínre.
Vissza az elejére Go down

Illegális kiborg
Eugene Zhorrid
Chatkép :
A Sakál irodája Tumblr_o1iwloUQ0X1s3p63do7_250
:
A Sakál irodája Giphy
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is, mindenhol :)



A poszt írója Eugene Zhorrid
Elküldésének ideje 2019-08-27, 08:45
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elmondani nem tudom mennyire irritál, hogy ha azt mondom „Kifelé”, akkor még jóváhagyásra is kell várni. Néma csend és mozdulatlanság, nahiszen! Valószínűleg még fel is horkantok a “... nem tolerálom a hibákat.” résznél, hiszen végső soron pont ezért vagyok most itt. Az asztal felett felvillanó képek magukért beszélnek. Nem mintha Vadim megpróbálna egyszer az életben tisztességes válasszal szolgálni. De nem gond, ha így akar játszani, szívesen beleállok a dologba. Kezeimet összefonom a mellkasom előtt, s felhúzom a szemöldököm az elhangzott szavakra. Igazából elég vicces, hogy ezek pont az Ő száján jöttek ki.
- Neked kéne a legjobban tudnod, hogy nem egy csilli-villi rózsaszín felhőről érkeztem és sem a vértől való undorom, sem pedig a vérmentes megoldásaim nem akadályoznak meg abban, hogy BÁRKINEK is kellemetlenséget okozzak.
Jól megnyomom azt az egy szót, nem titkolt célzás ez arra, hogy főleg nem vele fogok kivételt tenni. Lefogadom, hogy a kedvenc kis tanácsadója viszont értesült a dolgokról. Ugyan, mit számít 18 év szolgálat ebben a pokolban, ha nem az első gondolatod az erőszak, akkor csak egy kis kellemetlenség vagy, szálka a szemekben.
Hát most aztán nem hogy nem szálka vagyok, hanem egyenesen egy gerenda. Flegmán félrehajtom a fejem, s a szemeimben a düh mellett megcsillan némi kaján öröm is. Egészen egyértelmű, hogy eszem ágában sincs az orrára kötni mégis honnan szedtem azokat a felvételeket. Épp itt az ideje, hogy ne csak én tekingessek folyton a hátam mögé. Úgyis kezd túl kényelmes lenni a bázison való ücsörgés…
Valószínűleg most lenne az ideje, hogy elkezdjek megijedni. Talán valahol félek ettől az embertől, ahogy az asztalára támaszkodva próbál belemászni nem csak a képembe, hanem az agyamba is. Meredten nézem, miközben csak beszél és beszél, s magamat sem értem. A szám keskeny vonallá válik, s vesébe hatoló pillantással mérem végig. Mit láttam én ebben az emberben 20 éves fejjel? Vajon mennyit változott azóta, s milyen irányban, amit sikerült figyelmen kívül hagynom? A számban megkeseredik a nyál, s a harci kedvem is hirtelen párolog el. Ettől függetlenül még mindig dühös vagyok, bosszantanak a szavai, felháborít, hogy ennyire becsüli a munkámat. Elég széles az az asztal két tenyérnek is. Pontosan vele szemben veszem fel a tartásának tükörképét. Fölém magasodik? Cseszek rá. Most majd én mászok bele az ő képébe.
- Szarok a burkolt célzásaidra. Össze akarsz verni? Állok elébe. Vagy úgy csinálsz, mint az elődöd és rámküldöd a katonákat egy cseppet sem tisztességes küzdelemben? Feltűnt már, hogy kitűnő munkát végzett az öreg az idomításoddal? Pont olyan vagy, mint ő és ha így haladsz tovább, pont... úgy... is... fogod... végezni.
Sziszegem hidegen, gondosan tagolva az utolsó szavakat. S valószínűleg nem is hagyom megszólalni, mert ezzel még koránt sem fejeztem be.
-  Úgy, hogy a számotokra kellemetlen munkát végeztem, a kis kabinomban. De ha már itt tartunk, nem a kiskatonáid egyike vagyok. Nem virágos jókedvemben járok el azokra a szaros partikra cseverészni a támogatókkal, sőt az embereim sem kedvtelésből hallgatóznak mindenhol, kivéve itt, mert eddig úgy gondoltam nincs rá szükség. - Köpöm a szemrehányást a képébe. - Szóval elvárom, hogy legalább azzal megtisztelj, hogy közölsz egy ilyen dolgot és nem arra vársz, hogy majd a folyosón sétálgatva magamra szedem az információt. Szerinted mennyire felüdítő, mikor Baker bíboros homályos célozgatásaiból kell kiindulnom? Rohadtul úgy érzem, hogy hagytok a sötétben tapogatózni, ami nagyon nincs ínyemre.
A pillantásomból látható, hogy most aztán csontra akadtam és addig nem nyugszom, amíg le nem rágom róla az összes húst. Hacsak nem nyírat ki előbb valakivel...
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Vadim Burrows..
Elküldésének ideje 2019-08-26, 13:39
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nem vagyok annyira összeszedett, mint illene. Állandó jelleggel elkalandoznak a gondolataim, hol a kora hajnali kis elszólásom jut eszembe, hol egyszerűen a késztetés nyom el mindent, hogy rálessek azoknak a bizonyos kameráknak a képeire. Percenként eszembe jut, hogy megnézzem a fiam. Akkor is, ha tudom, hogy éppen nincs a kabinjában. Akkor is, ha tudom, Storm a nyomában van és figyel rá. Az ujjaim újra és újra a kis, virtuális kapcsoló felé csúsznak, de megállom, hogy ne kérjem le a képeket.
Akkor mindenképp, amikor éppen mással van dolgom. Piti kis katona, de kiérdemelte a helyét és itt a lehetőség, hogy újabb fokot másszon meg azon a ranglétrán, ha hiba nélkül képes teljesíteni az újabb parancsokat és a küldetést, amit ezzel együtt kap. Lényegében már befejeztem vele - ideje, mert úgy érzem, épp szétrobbanni készül a fejem - amikor nyílik az ajtó.
Egy árva szót sem szólok, csak nézek a drága látogatómra, majd amikor az elmorgott parancsát követően a teljes csend és mozdulatlanság van, lassan a katonámra nézek.
- Leléphetsz. Ha bármi kérdésed adódik, keress meg. Tudod, mennyire nem tolerálom a hibákat - épphogy vigyázzba vágja magát és már ott sincs. Fogadok örül, hogy talán a tervezettnél hamarabb szabadulhatott és most már nem kell még a légzésére is figyelnie, nincs, aki belekössön.
Nekem viszont muszáj a képekre néznem, majd vissza fel Eugene-ra. Sőt, muszáj uralkodnom magamon, pedig mondhatom a hasogató fejfájással és minden kis műsorral, amit már most levágott, elég nehéz nyugton maradnom.
- Ahhoz képest, hogy mennyire utálod a vért és mennyire rajongsz a tisztességes, tiszta megoldásokhoz, most meglepően nehezedre esik magadon uralkodni. Nem gondolod, Eugene? - hallani, ahogy a mondat elején és végén is elég hangosan veszem a levegőt. Igen, nyugtatom magam, hogy ne küldjem el a jó fenébe a jól nevelt modorával együtt.
- Honnan szedted a képeket? Főleg ezeket - pöccintem a képernyőt a nem éppen nyilvános helyen készült képekre. Egy dolog a leszállásnál készült és egy egészen másik, ami az irodám ajtaján való belépést mutatja. Az aréna alsó szintjét, amikor épp Henry tartkójára teszem a kezem, hogy indulásra ösztönözzem.
Sokkal jobban zavarnak ezek, mintsem kimutatnám. Fogjuk rá erre, amiért nem tudok nyugton ülni és a megszokott módon, két tenyeremmel az asztalon támaszkodva talpra állok.
- Túl sok mindent engedsz meg magadnak. Értékes vagy, igen. Önként jöttél, igen. De jól jegyezd meg, mindent neked sem tűrök el. Úgyhogy rohadt gyorsan fogd vissza magad! Az előző Sakál szarrá vert, amikor visszapofáztál neki. Én szeretném enélkül megoldani - még egy utolsó nagy levegő, mielőtt két könnyed mozdulattal törölném a kis képeit. Tudom, hogy képes újra megszerezni, de nem ez érdekel. Ki lehet olvasni a szemeimből, ahogy ránézek. Nem akarok tárgyi bizonyítékot. Ha ennyire sok ideje volt ezeket felkutatni, azt is intézze el legyen olyan kedves, hogy az összes megsemmisüljön.
Érted a néma parancsot, ugye?
- Az utóbbi két napban az egész bázis a fiam visszatértéről beszél. Kisebb tömeg volt ott tegnap, amikor Stormmal landoltak. Hogy siklottál el fölötte? - eszemben sincs leállni magyarázkodni, miért nem kerestem. Tudnia kellett volna róla. Ha eléggé figyel. Ha nem zárkószik be a kabinjába, hogy a saját kis... dolgaival foglalkozzon.
Vissza az elejére Go down

Illegális kiborg
Eugene Zhorrid
Chatkép :
A Sakál irodája Tumblr_o1iwloUQ0X1s3p63do7_250
:
A Sakál irodája Giphy
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is, mindenhol :)



A poszt írója Eugene Zhorrid
Elküldésének ideje 2019-08-26, 10:23
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Amikor már azt hinném, hogy végre lesz egy kis nyugtom, az életnek valahogy mindig sikerül rácáfolnia. Ki hinné, hogy egy egyszerű üzenet képes egy egész lavinát elindítani. Sőt, ha már itt tartunk, ki hinné, hogy üzenet kell ahhoz, hogy egyáltalán valami elinduljon? Márpedig a tegnapi levél igen csak furcsa volt. Soha, de SOHA nem szokta Hiram azt írni, hogy „Remélem a ti házatok táján minden rendben van.” Jézusnak szent anyja! Persze, hogy rögtön szöget ütött a fejemben. Lehet, hogy paranoiás vagyok, de ismerem már egy ideje a fickót ahhoz, hogy tudjam, bár a sakktáblával kevésbé bánik jól, mint én, az életben sokkal ügyesebben helyezgeti a bábukat. Most pedig határozottan az volt az érzésem, hogy én is egy bábu vagyok a kis partijában. Ami általában inkább szórakoztat, amikor van róla fogalmam mégis mit játszunk épp. Most viszont a fél éjszakát és a fél délelőttöt azzal töltöttem, hogy megpróbáltam kideríteni mégis mi a jó büdös franc folyik itt. A ravasz róka, meg biztos jót derül azon, ahogy elképzeli a vöröslő fejem. De ezzel majd ráérek később foglalkozni.
Most ugyanis épp gőzerővel robogok Vadim irodája felé, és nem fogja zsebre tenni, amit tőlem kap. De üsse kavics, legalább lesz, ami megfekszi majd a gyomrát így ebédidőben. A folyosón kóricáló emberek is érzékelhetik a hangulatot, mert érdekes módon rekord sebességgel nyitnak utat előttem és a köszönések is inkább csak egy fejbólintásban merülnek ki.
Amikor elérem a Sakál irodáját nem különösebben zavartatom magam a zárt ajtó láttán. Lehet, hogyha reggel bakancsot húztam volna, akkor a hatás kedvéért még be is rúgnám, és más esetben vigyorognék is rajta. Most viszont egyszerűen csak ráfogok a kilincsre és a kopogással mit sem törődve, lendületesen kilököm az ajtót, ami szerencsére nincsen bezárva. Ezek szerint aki bújt, aki nem…
- Mégis mi a jó… - Kezdenék bele felháborodott hangon a litániába, de egy pillanatra megtorpanok, mert őfelsége épp nincs egyedül. Nem mintha ez különösebben zavarna.
- Kifelé. – Morgom, miközben félreállok az ajtóból, és a hangomat alátámasztandó még utat is mutatok a kinti tér felé. Elég sok minden játszódhat le ilyenkor az inzultált fejében, például hitetlenkedés, bosszúság, tanácstalanság… Nem mintha ezek közül bármit is felfedezhetnék rajta, mert a pillantásommal épp próbálok lukat égetni a főnöke koponyájába. Remélhetően hamar sikerül megszabadulnom ettől a kis kellemetlenségtől és kifelé menet becsukja maga után az ajtót. Ha nem elég gyors, vagy úgy döntene, hogy bent marad, akkor sem zavartatom magam különösképp. Az már a megérkezésem pillanatában látható volt, hogy addig innen ki nem teszem a lábam, amíg el nem mondtam a mondókámat. Így hát néhány határozott lépéssel Vadim asztalánál termek és a kezemben tartott kis holovetítőt lepottyantom rá. A sorra felvillanó képeket úgy bányásztam elő a bázis rendszeréből. Úgy tűnik ennyi év után is benne van még a bugi az ujjamban, ha adathalászatról van szó. Van, amin két fiatal fiú szerepel és olyan is, amin maga a Sakál is látható. Egyesek nyilvános térben készültek, mások… nos nem is annyira nyilvánosban.
- Elmesélnéd nekem, hogy mégis mikor terveztél szólni erről?
Hangomból süt a harag, a bosszúság és az értetlenkedés. Papíron elvileg ugyanis mi egy csapatban játszunk. Bár néha, az olyan alkalmakkor, mint ez a mai is, igen komolyan megkérdőjeleződik bennem ez az állítás.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Vissza az elejére Go down
 

A Sakál irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» A Szentanya irodája
» Doktor Lahey irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Ice Warriors FRPG :: 03. Játéktér :: Világűr :: Villengard :: A Sakál kerülete-
Hasznos linkek




Ice Warriors Frpg
Chatablak




Ice Warriors Frpg


Új posztok


2021-04-03, 17:52
Yillarion Zima
2021-04-03, 12:08
Silvio Casales
2021-03-23, 21:00
Arin Beau Travert
2021-03-07, 14:25
Vendég
2021-02-25, 19:33
Vendég
2021-02-09, 10:24
Eugene Zhorrid
2021-01-18, 13:42
Cassius Hyatt
2021-01-10, 13:57
Sebastian Calvin-Hill
2021-01-09, 13:07
Vendég



ice warriors frpg
Statisztika


csoportok
Ffi
Egyház
0
0
Black Sun
0
0
Földiek
0
0
Marsiak
0
0
Arisztokrácia
0
0
Összesen
0
0


Ice Warriors Frpg